Cevaplar 6

YOU should have:
• At least a bachelor's degree in computer science, information technology, MIS or a relevant field
• Between 3-7 years of experience in Information Technologies
• Experience in project management and system analysis and execution of enterprise projects preferably with Agile/Scrum methodology (Agile/Scrum certification is a plus)
• Having background about digital world is a plus 
• Web based application or IOS application experience is a plus
• Cloud Solutions, Business Analytics or DEVOPS experience is a plus
• Salesforce.com experience is a plus 
• Strong technical knowledge and ability to express complex technical concepts in terms that are understandable to the business
• Strong English speaking, writing and communications skills including technical writing
• Ability to engage with multi-functional stakeholders, operate and deliver in a complex environment
• Strong drive, analytical skills, customer focus and ability to work in and with teams

YOU will:
• Design, build and deploy Digital Solutions and services which will help to transform business and IT processes. Engage with stakeholders to understand current and future business strategies and their impact on the IS landscape.
• Collaborate with global project and business engagement teams in order to rollout global applications and achieve application portfolio standardization/simplification by retiring relevant local applications. 
• Understand the IS Service delivery model, IS processes and IS portfolio of solutions both from local and global perspective.
• Execute projects with third party vendors within defined timeline.
• Manage relationships with suppliers and maintenance & support contracts.
• Provide guidance to relevant departments to enable them to execute their strategic plans through the application of relevant principles, practices, standards, processes and tools within assigned scope.
• Adhere to relevant principles, practices, procedures and standards in order to achieve quality and compliance of solution and services.

1,038 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Alım sürecinde birden fazla kaynak kullanıyoruz ve bu kaynakları mümkün olduğunca çeşitlendirerek güncel tutuyoruz. Alım yaptığımız yerler pozisyona göre değişebiliyor. Aradığımız kişiyi nerede bulabileceğimizi düşünüyorsak, oraya yöneliyoruz. Kariyer.net ve Linkedin üzerinden alımlar yapıyoruz. Bazı pozisyonlarda daha fazla kaynak yaratmak adına danışman şirketlerle çalışabiliyoruz. Kendi kariyer sitemiz üzerinden başvurular topluyoruz ve gelen başvuruları değerlendiriyoruz. Çalışanlarımızın referans gösterdiği kişilere bakıyoruz. Dolayısıyla çok zengin bir aday havuzumuz var. Süreçlerde ilk seviye görüşmesinde alımı yapan yönetici ve İnsan Kaynakları Departmanı’ndan yetkili kişiler oluyor. İkinci seviye görüşmede, pozisyonun seviyesine göre doğrudan ilgili fonksiyonun direktörü oluyor. Bizde Genel Müdür’e bağlı direktörler var ve burada diğer şirketlerin C-level’ına denk gelebilecek kişilerden bahsediyorum. Eğer C-level’ın iki altındaki kişilerse, bir üst seviyeyle görüşme ve C-level ile tanışma görüşmesi olabiliyor.

1,837 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Yeni mezun adaylarımızda fonksiyondan bağımsız olarak benzer yetkinlikler arıyoruz. Bunlar; problem çözme yetkinliği, analitik beceri, takım oyunculuğu, aksiyon odaklılık, enerji ve motivasyon yüksekliğidir. Mülakatlarda özellikle geçmişten kuvvetli örnekler veren adaylarımızla süreçlerimize devam ediyoruz.

552 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Burası çalışanlarını merkeze koyan ve onlara değer veren, çalışanlarını önemseyen, işini tutkuyla yapan insanları bir araya getiren bir yer. Buradaki çalışanlar da rekabetçi ama o rekabeti içerideki ilişkilere yansıtmayan, gerçek bir aile zihniyetiyle hareket eden, No Man Behind düşüncesini her zaman izleyen kişiler. Her gün birbirinden farklı olarak bir şeyi nasıl daha iyi yapabileceğimizi düşünüyoruz. Bu da işimize duyduğumuz tutku ve saygının bir parçası haline geliyor. Burada kimse mükemmelden daha azına razı gelmiyor. Herkes işini kırıcı bir rekabete çevirmeden ve sıkı çalışmaktan keyif alıp eğlenerek çalışıyor. Kariyerimin başladığı ilk yıllarda telefon rehberimdeki kişilerin çoğu şirketten arkadaşlarımdı çünkü burası özel hayatımda da arkadaş olmayı isteyebileceğim insanlarla dolu. Dolayısıyla hem çok gelişen bir kültür, hem de çok mutlu ve insan merkezli bir çalışma ortamı var.

188 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Burada gerçekten bitmeyen bir kariyer fırsatı var ve bu sadece Türkiye'yle sınırlı değil. Burada en iyi yapılan işlerden birisi kariyer yönetimi olduğu için size gitmek istediğiniz yolda çok ciddi destek vererek o konuda gelişmenizi sağlıyor.