Vodafone

Vodafone Women in Sales Internship (9 months)

WOMEN IN SALES INTERNSHIP PROGRAM IS DESIGNED BY VODAFONE TURKEY FOR THE FEMALE STUDENTS IN THEIR 4RD YEAR AT THE UNIVERSITY!

Vodafone kimlere göre bir şirkettir? Nasıl adaylar aranıyor? (2 Cevap)

Bence Vodafone için en önemli özellik, hızlı koşmayı istemektir. Biz burada çok rekabetçi bir sektörün içindeyiz. Bir tüketici olarak da bunu hepimiz hissediyoruz. En ufak bir hareketle dünyamız değiştiği için çok hızlı hareket etmeye adapte olabilecek, sonuç odaklı ve rekabetçi kişilerin Vodafone gibi bir şirkete gelmesi daha uygun olur.

Vodafone'da nasıl bir şirket kültürü var? (1 Cevap)

Vodafone global diyebileceğimiz bir marka olduğu için global deneyimlerini Türkiye’de ve bulunduğu diğer bölgelerde yerelleştirerek müşterilere sunuyor. Kurumsal hayatta çalışanlar da aynı birikimlerden yararlanabiliyor. Dolayısıyla bütünün bir parçası olarak hissetme anlamında global olmak bir avantaj çünkü kendinizi daha güvende hissediyorsunuz ve kurumun sahip olduğu bir bilgelikten yararlanıyorsunuz. Bunun dışında kurumsal Türkiye pazarın gerektirdiği bazı şartlar var. Bunlar; hız, inovasyon ve yenilikçiliktir. Bunları da bilgelikle birlikte harmanlayınca ortaya güzel bir sentez çıkıyor. O bilgeliği kullandığınızda; kendi tutkunuzla yenilikler yaratabileceğiniz, geliştirmeler yapabileceğiniz, inovasyona ve farklılıklara değer veren, sonuç odaklı, başarıyı önemseyen bir şirket haline geliyor.

Vodafone'un çalışma kültürünü anlatır mısınız? (1 Cevap)

Vodafone’a geldiğimde sadece benim bulunduğum katta 100 kişi vardı. Plazahayatı dediğimiz ortamı özellikle genel müdürlük kapsamında çalıştığınızda tamolarak hissedebiliyorsunuz. Özellikle daha önce küçük bir şirkette çalıştıysanızkendinizi büyük bir kitlenin içinde küçük bir taş olarak hissedebiliyorsunuz.Zorluk olarak da; unutulmak kaygısı, yaptığınız işlerin görülmemesi veya doğruişler yapıp yapmadığınızı düşünüyorsunuz ama Vodafone’da ortak hedefe koşanbiri olduğunuz zaman sizi elinizden tutup yol gösteriyorlar. Yeni ihtiyaçlarınsürekli gelmesiyle beraber bir zaman sonra destek isteyenden çok, destek verenhaline geliyorsunuz. Bu sefer bu sizi motive etmeye başlıyor. O anlamdaVodafone’daki çalışma hayatı son derece dinamik olduğu için hem yaptığınız işhem de çalışma arkadaşlarınız ve sorumluluklarınız değişiyor. Kendinize yenihedefler koyabilmeniz, kariyerinizin üst basamaklarına gitme anlamında da sonderece motive ediyor. Bundan dolayı buraya geldiğim her gün aynı heyecanlaçalışıyorum.

Vodafone'da çalışmak nasıl bir duygu? (2 Cevap)

Vodafone’da çalışmak güzel bir duygu ve iyi şeyler yaptığınız hissi kolay kolay kaybolmuyor. Bu yüzden de yaptığınız işleri hızlı yapmanız ve sonuçlarını doğal olarak hızlı görmeniz motivasyonunuzu oldukça diri tutuyor. İlk işimde 6 yıl boyunca ilerleyerek devam etmeyi biraz da şirketin dinamizmine borçluyum. Bunun dışında şirketin öncelikleri çok net olduğu için sizin de öncelikleriniz netleşiyor. Hem içinde bulunduğunuz ekip hem de yönettiğiniz ekipte şirketin netliğini ve nereye odaklandığını bildiğiniz için siz de aynı odaklanmayı gösterebiliyorsunuz. Bu sayede sonucu çok yakın zamanda görüyorsunuz ve o başarıyı sonrasında kutluyorsunuz. O açıdan hem dinamik hem de rekabetçi bir sektör. Ne yaptığınıza baktığınız kadar rakiplerin ne yaptığına da bakıyorsunuz. Bu adrenalin de sizi gerçekten mutlu kılıyor. Çok çalışıp merak etmeniz ve hızlı ayak uydurmanız gerekiyor. Dolayısıyla Vodafone genel olarak iyi şeyler yaptığınızın hissini veriyor ve bunu kolay kolay kaybetmiyorsunuz.

Pozisyon Bilgileri

Staj
Yarı Zamanlı / Part Time


Son Başvuru Tarihi: 26.08.2018
Başvuru süresi doldu.
Vodafone

99 soru, 132 cevap.