Vodafone Discover Genç Yetenek - Bölgeler Network

Gelecek hedeflerin arasında telekomünikasyon sektöründe network alanında uzmanlaşmak varsa hemen şimdi başvur, kariyer hikayeni beraber yazalım!

Cevaplar 5

1,930 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Vodafone'un genel olarak çalışanlarına uyguladığı belirli dönemlerde eğitim programları var. Discover olarak da bizim bir ayrıcalığımız var. 1 yıllık bir Discover Gelişim Programı'na dahil oluyoruz. 1 yıl boyunca ayda 1 tane oturum olmak üzere eğitimlere gidiyoruz. Bu eğitimlerde birbirinden tatlı iki tane hocamız var. Onlar üniversitedeki profesörlerimiz gibi eksik olduğumuz yönleri görüp onlar üzerinde gelişmemizi sağlayarak ve ödevler vererek kendimizi geliştirmemize yardımcı oluyorlar.

515 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Kararlı olmak çok önemli. Bir şeye biraz yatkınlığınız varsa, onun peşinden gitmelisiniz diye düşünüyorum. Çünkü en başta karar verirseniz, sonrasında odaklanmanız ve hedefe doğru aksiyonlar almanız çok daha kolaylaşır. Örneğin; ben kariyerime Finans alanında başlamak istediğimi en başından beri biliyordum. Kendimi yakın hissettiğim için derslerimi ona göre aldım ve kendimi ona göre şekillendirdim. Dolayısıyla kafanızda ufacık da olsa böyle bir şey varsa, o alana eğilip biraz daha kendinizi o yönde geliştirerek doğru yönlendirmeler ve başvurularla ilerleyebileceğinizi düşünüyorum. Stajlar da çok yardımcı olup karar vermenizi sağlayacaktır.

Vodafone
2700 takipçi

Discover Genç Yetenek Programı, global olarak uygulanan ve Vodafone’un gelecek nesil liderlerini yetiştiren genç yetenek programıdır. Discover, Türkiye’de 2008 yılından beri aralıksız devam etmektedir ve program, üniversite son sınıf öğrencileri ya da yeni mezun en fazla 1 yıl deneyimli kişilerin başvurularına açıktır.

Vodafone bu yıl ilk kez Discover Bölgeler programıyla Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki ofislerinde, kariyerini telekomünikasyon sektöründe ve network alanı üzerinde ilerletmek isteyen genç yetenekleri bünyesine katıyor. Discover Bölge kapsamında Network rolleri; Ankara, İzmir, Adana, Diyarbakır, Antalya ve Bursa illerinde ikamet eden veya çalışmak isteyen genç yeteneklerin başvurularını bekliyor.


Discover Bölge Programı ile aramıza katılan ekip arkadaşlarımızı Network ve liderlik alanında profesyonel bir gelişim programıyla destekleyeceğiz. Dijital dönüşümün kalbinde bir kariyer yolculuğuna sahip olmak için sen de zaman kaybetmeden başvurunu yap!

Vodafone
2700 takipçi

Bir Discover Bölge katılımcısı neler beklemelidir?

 • Alanının en iyileriyle birlikte, öğrenim dolu bir kariyer yolculuğu,
 • Dijitalin kalbinde bir sektör deneyimi,
 • Profesyonel iş alanı, liderlik ve yabancı dil destekli gelişim programları,
 • Esnek çalışma saatleri ve lokasyonlu bir çalışma ortamı.

Vodafone
2700 takipçi
 • 26 yaşını aşmamış,
 • Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Bilgisayar, Elektronik Haberleşme, Mekatronik, Yazılım ve
 • Matematik Mühendisliği'nde okuyan veya yeni mezun olan,
 • Telekomünikasyon ve Network alanlarına ilgi duyan,
 • Bireysel ve takım çalışmasına yatkın,
 • Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen,
 • Yeniliklere açık olan.
 • Bu program tüm üniversitelere açıktır, eğer ilanın sana uygun olduğunu düşünüyorsan başvurunu heyecanla bekliyoruz!