Cevaplar 6

Unilever
3650 takipçi

The Unilever Future Leaders Programme is a unique global leadership programme featuring essential trainings, purposeful projects and international opportunities. Designed to turn talented graduates into future leaders, this accelerated programme encompasses rotations within and across functions and will allow you to experience more than you could ever imagine – all while creating better futures every day.

A great Supply Chain is crucial to Unilever’s success, and a key catalyst at the centre of our company. Our Supply Chain team is vital in getting our goods to customers and consumers; through sourcing raw materials, delivering the end products, solving complex problems and finding innovative answers to new demands in a fast-paced environment.

 

The Planning & Logistics department works to predict the current and future demand for our products. This forecast creates the foundation for everything else.

 

Our Procurement team strategically decides where we should purchase our ingredients and packaging materials from and builds strong, reliable relationships with our suppliers.

 

 In Manufacturing & Engineering, our goal is to create purposeful products from raw materials, respond to changes in demand and engage in efficient, world class manufacturing.

1,121 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Öncelikle gerçekten tutkunuzu bulmanız lazım. Benim tutkum nerede, ben ne yapmak istiyorum hayatta gibi soruların cevabını bulmanız lazım. Zor bir süreç ama eğer bu süreçten geçerseniz gerisi biraz daha kolay geliyor. Karar verdikten sonra ben bunu nerede hayata geçirebilirim, hangi şirkette olabilir, kendi işimi mi kuracağım, yaptığım işte ne gibi farklılıklar yaratabilirim gibi soruları düşünmek lazım. Aslında bu 3 süreç önce tutkum nerede, bu tutkumu en iyi nasıl hayata geçirebilirim ve fikrim nedir sorularından oluşuyor.

Unilever
3650 takipçi
  • Fresh graduates of Bachelor's or Master's Degree
  • Individuals who have 0-2 years of work experience
  • Fluent in English
  • Strong analytical skills
  • Strong interpersonal skills
  • Ability to work in a multi-cultural environment
376 görüntülenme
1,140 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Unilever’de çalıştığım dönem içinde bir kez yurt dışında bulunma şansım oldu, yaklaşık bir 3 yıllık dönem. Global Ar-Ge merkezinde çalıştım orada. Görevli olduğum coğrafyanın direkt kontakt yöneticisi olarak çalıştım. Çok keyifli bir dönemdi, hem kişisel gelişim açısından hem de kariyer açısından. Çünkü global merkezde olduğunuzda bütün dünyada hangi ülkede ne tür innovasyonlar var ve tüm teknolojiler nerede hayata geçiyor görme şansınız daha fazla oluyor, sadece bir ülkede oturmaya nazaran. Dolayısıyla orada ciddi bir network edindim, şuanda hala 18 yılın sonunda birlikte çalıştığım kategorideki arkadaşlarımın çoğu o dönem birlikte başladığımız ve globalde çalıştığımız kişiler. Hem network açısından, şirketin içindeki global yapıyı anlamak açısından, hem de innovasyonun merkezinde olmak açısından çok keyifliydi. Ekipteki bütün arkadaşlarıma mutlaka kariyerlerinin erken safhalarında yurt dışı tecrübesi edinmelerini öneriyorum, zaten böyle imkanlar var bunları kullanıyor olmak çok önemli.

Unilever
3650 takipçi

Online Application >> Profile Assessment >> Digital Interview >> Discovery Center Day >> Job Offer

275 görüntülenme