Cevaplar 5

Yükleniyor...
740 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Üniversite son sınıftayken Unilever’in Bizztrip etkinliğine katıldım. Bu etkinlik çerçevesinde öğrencileri iki gün boyunca şirkette ağırlıyorlardı. Öğrenciler de şirket ve marka hakkında bilgi ediniyorlardı. Etkinlik sonrasında kesinlikle bu şirkette çalışmam gerektiğini düşündüm ve şirketi çok beğendim. Ardından Unilever's Future Leaders Programme (UFLP) başvuruları açıldı, ben de oraya başvurdum. Bazı aşamalardan geçtikten sonra bana bir iş teklifi edildi. 2018 yılının Haziran ayında Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldum ve UFS’de Assistant Brand Manager olarak görevime başladım.

256 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Unilever'de 3 aylık proje stajyerliği yaptım. Ardından görevime part-time olarak devam ettim. Başarılı bir süreç geçirmem sebebiyle Unilever hem çalışmaktan hem de ekip arkadaşlarımla bir arada olmaktan keyif aldığım bir iş ortamıydı. Mezun olduktan sonra da Unilever’e başvurumu yaptım, mülakatlardan sonra Tedarik Zinciri’nde işe başladım.

193 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Unilever’e 2012 yılında ev bakım kategorisinde Pazarlama’da başladım. Orada Cif, Sunlight ve Omo markalarında çalıştım. 3 sene önce de ev dışı tüketim sektöründe hizmet veren Unilever Food Solutions Departmanı’na geçtim, şu anda Portfolio Pazarlama Müdürü olarak çalışıyorum. 3 sene içerisinde çeşitli görev değişikliklerim oldu ama genel olarak ürün ve inovasyonlar üzerine çalışıyorum.

183 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Unilever'de kariyerim 9 sene önce Müşteri Geliştirme Departmanı’nda MT olarak başladı. Satış’ın çeşitli kollarında görev yaptım, şimdi de Unilever Food Solutions’ta Yetkinlik Geliştirme Müdürü olarak görev yapıyorum. Müşteri Geliştirme Departmanı’nın yanı sıra Pazarlama Departmanı’nın da gelişiminden sorumluyum.

216 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben Sabancı Üniversitesi’nde okuduktan sonra yine aynı üniversitede yüksek lisansımı bitirdim. Sonrasında 1 sene kadar bir telekomünikasyon şirketinde Strateji Departmanı’nda çalıştım ancak üniversitede okurken bile hayalim hep Unilever’de çalışmaktı. Yaklaşık 1 sene sonra böyle bir imkan doğdu ve Retail tarafında Yumoş markasıyla beraber Unilever kariyerime başladım. Yaklaşık 7 yıldır da Unilever’de Pazarlama Departmanı’nda çalışıyorum.