Uluslararası Mağaza Müdürü

Uluslararası Mağaza Müdürü

3 soruya 3 cevap verildi.

Cevaplar 3

Filtrele:Sırala:

Uluslararası Mağaza Müdürü olarak Koton'da bir gününüz nasıl geçiyor? (1 Cevap)

Her günümüz farklı geçiyor. Bir gün gözümüzü bir ülkede, öbür gün başka bir ülkede açabiliyoruz. Bu da aslında işin ne kadar yoğun ve zevkli olduğunu gösteriyor. Buna istinaden her şeye dokunabiliyoruz. Koton’un Türkiye’deki standartlarını yurtdışında da sağlamaya çalışıyoruz.

Uluslararası Mağaza Müdürü ne iş yapar? Uluslararası Mağaza Müdürü olarak görev ve sorumluluklarınız nelerdir? (1 Cevap)

Koton şu anda hızlı ve dinamik bir şirket olduğu için hızla büyüyor. Buna istinaden bize düşen görev çok oluyor. Yurtdışı açılışları, yurtdışında bulunan mağazalarımızdaki kritik görevler, mağazanın desteğe ihtiyaç duyması durumunda desteğe gidilmesi gibi çalışmalar var. İş tanımımız biraz geniş fakat her şeye dokunmaya çalışarak yurtdışı organizasyonumuzun gelişmesini sağlıyoruz.

Koton'da uluslararası bir pozisyonda çalışmak nasıl bir deneyim? (1 Cevap)

Koton’da uluslararası bir rolde çalışmak çok heyecanlı bir deneyim çünkü her güne farklı bir hikayeyle uyanıyorsunuz ve her gün başka bir tutkuyla işe gidiyorsunuz. Küçücük dokunuşlarla inisiyatif alarak çok büyük şeyler başarabiliyorsunuz. Koton size bunları sağlıyor.

Kişilerin Çalıştığı Şirketler

Koton

224 soru, 573 cevap.

Kişilerin Üniversiteleri

Marmara Üniversitesi

48 soru, 264 cevap.

Kişilerin Bölümleri

Ekonomi Bölümü

25 soru, 53 cevap.