Cevaplar 11

Yükleniyor...
1,014 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Öğrencilere tavsiyem; özellikle Hızlı Moda’ya ilgi duyuyorlarsa staj yapmalarıdır. Sektörü önceden bilmek onlar için bir avantajdır çünkü bu sektör fırsatlarla dolu, sürekli gelişen, dinamik bir sektör ve sürekli merak uyandırıyor. Bence doğru yerde olabilirler.

664 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Uluslararası ve dinamik bir yapıda olmak istediğim için Koton’da çalışmaya karar verdim. Ayrıca Koton’un fırsatlarla dolu dünyası gerçekten harika. Sürekli dinamik bir yapıda olmak istiyorum ve pozisyonumun bana göre biçilmiş bir kaftan olduğunu düşünüyorum.

900 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Farklı gelir grupları ve farklı kültürlerden insanlarla aynı ortamı paylaşmak harika bir duygu çünkü siz orada üniversite eğitiminden çok kültür eğitimi alıyorsunuz ve kendinizi nasıl geliştirebileceğinizi öğreniyorsunuz. Bu anlamda bana çok şey kattı diyebilirim.

487 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Şu anda her ülkeden ve her kültürden insanla çalışma fırsatı yakalayabiliyorum. Her kültürü tanıyarak, onlarla ortak noktada birleşerek insanlarla iletişim kurmak ve aynı amaca hizmet etmek harika bir duygu. Zor yanları; düzenli bir hayatınızın olmaması ve yorucu olmasıdır ama günün sonunda her şeye değdiğini görüyorsunuz.

548 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Koton’da uluslararası bir rolde çalışmak çok heyecanlı bir deneyim çünkü her güne farklı bir hikayeyle uyanıyorsunuz ve her gün başka bir tutkuyla işe gidiyorsunuz. Küçücük dokunuşlarla inisiyatif alarak çok büyük şeyler başarabiliyorsunuz. Koton size bunları sağlıyor.