Trabzon şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir?

14,944 görüntülenme 1 takipçi

Cevaplar 11

Yükleniyor...

İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlere ve Antalya gibi turistik şehirlere uzak ama bu sorun da uçak sayesinde hallediliyor..

754 görüntülenme

İki üniversitenin olmasından dolayı yüksek öğrenci nüfusuna sahip olması ve dolayısıyla şehirde öğrenci için hayatın pahalı olması.

1,546 görüntülenme

Öncelikle Trabzon'un yokuştan ibaret olduğunu bilmelisiniz. Her yer yokuş denizden itibaren dağlar yükselmekte. Yani ulaşım çok kötü, minibüs otobüs sistemleri var fakat gerçekten işe yaramaz bir halde.
Trabzon insanları biraz tutucudur, yani ikinci sınıf insan olmaya alışın da gelin derim.
Her şey pahalı buna dikkat edin eğer Trabzona gelecekseniz yarışma programlarına felan katılıp ödül kazanın yoksa iki seçenek kalıyor geride 1-Gezmek tozmaktan baya uzak kalacaksınız 2-Ailenizin maddi durumunu baya sömüreceksiniz.
Fıkralarda olur anca diyeceğiniz olay ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Trabzonspor gibi bir ekol olduğu için insanların başka takım formasıyla gezmesi (özellikle FB) yasaktır.( Nasıl bir kafa yapısı hala anlayamasam da)

1,725 görüntülenme

dediğim gibi yeniyim

1,289 görüntülenme

Tam anlamıyla özgür olamaman

940 görüntülenme

Haftanın en az 2 günü bol yağışlı geçer :) Çok garip havası vardır.Hava günlük güneşlik iken birden bastıran yagmurlar gününüzü mahvedebilir.Şemsiye ile gezmekte fayda var :)

1,210 görüntülenme

Öğrenciysen zengin muamelesi görürsün. Aileye 500 tl kira öğrenciye evdeki kişi başına göre kira 100tl kira ödersin ( Evde kalanlar için). Üniforman yok diye öğrenci sayılmazsın dolmuşta üniforma eksikliğimiz var , yalan değil.

1,159 görüntülenme

kira yönünden biraz pahalı..

878 görüntülenme

Haftanın en az 2 günü bol yağışlı geçer :) Çok garip havası vardır.Hava günlük güneşlik iken birden bastıran yagmurlar gününüzü mahvedebilir.Şemsiye ile gezmekte fayda var :) Kira yönünden biraz pahalı onun dışında pek eksisi yok.

2,975 görüntülenme
Sonraki Sayfa »