Cevaplar 10

Yükleniyor...
2,140 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İşletme Mühendisliği, Mühendislik altyapısı gereği sayısal öğrencisi olanların başvurduğu, aynı zamanda sosyal ağırlıklı da eğitim verdiği için bu anlamda çok açık olmanızı gerektiren bir bölüm. Bu nedenle hem sayısal öğrencisi olup hem de sosyal bir iş yapmak istediğinize karar verdiğinizde başvurabileceğiniz en güzel bölümlerden bir tanesidir diyebilirim.

1,409 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olan biri çok farklı alanlarda çalışabilir. İnan Kaynakları, Satış, Finans veya Üretim gibi birçok farklı alanlardaki stajlarla belli bir temel kazanmış oluyoruz. Bu doğrultuda herhangi bir şirketin herhangi bir fonksiyonunda yer alabiliyoruz.

1,496 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İşletme Mühendisliği bölümü hem Mühendislik altyapısıyla analitik bakış açısı kazandıran hem de yine İşletme tarafıyla da biraz daha sosyal ve farklı disiplinlerde eğitim görmenizi sağlayan bir bölüm. Öncelikli olarak bana bu bakış açısını kazandırdı ve bölümün teşvik ettiği stajlarla mezun olduğumuzda, hangi alanlarda çalışmanın daha uygun olduğunu anlama şansına sahip olmamı sağladı.

1,463 görüntülenme
·
Transkripti Göster

P&G’de Satış Departmanı’nda hem müşterimiz hem de kendimiz için ortak bir değer yaratmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda satışı maksimize edecek bir ürün bulunurluğu, ürünün dağılımı, rafın müşteri odaklı ve düzenli olması gibi konularda da çeşitli projeler yapıyoruz. Buradaki amacımız yine satışın maksimize edilmesidir.

817 görüntülenme
·
Transkripti Göster

P&G Satış tarafında öncelikli olarak Distribütör Operasyonları’nda göreve başlıyorsunuz. Burada biraz daha orta ölçekli müşterileri yönetiyorsunuz. Bu portföy sayesinde biraz daha işin detaylarını, inceliklerini ve satışın temellerini öğreniyorsunuz ve bu ilk yıl boyunca hem yurtdışında hem de yurtiçinde çeşitli eğitimler alıyorsunuz. Bu 1 yıl aslında sizin için bir öğrenim süreci oluyor. Hem müdürünüzle olan yakın çalışmalarınızla hem de aldığınız eğitimlerle sizi hazır hale getirmeye amaçlıyor. Ardından Müşteri Yöneticisi olarak kariyerinize devam edip, daha büyük portföylerde sorumluluklar alabilirsiniz. Müşteri Yöneticisi bandında da çok farklı görevlerde yer alabilirsiniz.