Cevaplar 9

Yükleniyor...

Sivas'ın tarihi dokusu gerçekten etkileyici , bu konuda olumlu düşünmeye sevk ediyor , bunun haricinde kesinlikle mutfağı diyebilirim.İnsanların sıcakkanlılığı sizi bazen evinizdeymişsiniz gibi hissettiriyor.

318 görüntülenme

Sivas şehri uzun ömürlü arkadaşlıkların olabileceği sıcakkanlı insanlarında bulunduğu bir kenttir.Ayrıca tarihe merakı olanlar için tarihi mekanlar oldukça sık ve güzel bir konumdadır...

200 görüntülenme

Sivas şehri tam bir cumhuriyet şehri diyebiirim. Şehrin dört bir yanı bayraklar ve Atatürk resimleri ve heykelleri ile kaplı. Bu yüzden burda tam bir cumhuriyet evladı olarak yetişmek mümkün.

229 görüntülenme

Her şehri yaşanılanlar güzelleştirir. Sivas halkı gelişime açık ve kendini geliştiren insanlar. Kimse size sevgilinizin elinden tutup gezdiğiniz bön bön bakmaz. Rahatsınızdır. Öğrenci olduğunuz için extra indrimlerle karşılaşabilirsiniz. Çok canınız sıkılır bikaç kez istasyon caddesi turlarsınız :) Sakin, kalabalık olmayan, naif bir şehirdir Sivas.

261 görüntülenme

Bir kere sakin ve güvenilir bir sehir. üstelik ekonomik olarak da öğrencileri zorlamaması.

214 görüntülenme

Hiç
hemde koca bir HİÇ

Aktivite olarak
bolca cafe, sinema salonları, küçük bi lunapark ve yazın olan konserler mevcut

109 görüntülenme

Sivas tam bir öğrenci şehri bence. Gezilecek görülecek aslında bir çok yeri var. Belirli bir saatte evine girmene hiç gerek yok sokaklar çoğu zaman cıvıl cıvıldır. Her köşesi tarih kokan güzel bir şehir :)

162 görüntülenme

Vatan sever bir şehir olması ve sessiz sakin bir şehir olması

İlgili İş İlanları

İlgili Konular