Cevaplar 12

Yükleniyor...
160 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bankalar, resmi kurumlar olduğu için yürüttüğümüz tüm projelerde mevzuatı dikkate almamız gerekiyor. Aynı zamanda tüm işlerimizin finansal sonuçları olması sebebiyle sektörümüzde risk oldukça yüksek.  Beni bankacılık sektöründe en çok bu konular zorluyor.

2,121 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Teorik ve pratik işletme bilgilerine ek olarak; iş disiplini, araştırma becerisi, çok yönlü düşünme, problem çözme gibi birçok yetkinlikte gelişmemi sağladı.

774 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Yoğun ama keyifli bir çalışma ortamımız var. En iyisini başarmak için ekipçe birbirimize kenetlenerek aynı yere doğru koşuyoruz. Burada hem ekip içi hem de ekipler arası iletişimin güçlü olduğu, özel ve sosyal hayatımızda da bir arada olduğumuz bir ekip var. Bu yüzden iş alımlarında adayların teknik bilgi ve becerilerinin yanı sıra ekibimize uyum sağlaması bizim için en önemli kriterler arasında yer alıyor.

552 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Dijital Bankacılık, bankanın çok önem verdiği, hem bankamızda hem de dünyada yapılanması devam eden ve hızla büyüyen bir iş kolu olduğu için iyi performans gösteren çalışanlar kariyer basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanabilirler.

643 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İş dünyası tamamen finansal servisler üzerine kurulu. Bu anlamda bankacılık sektörü; iş hayatının kritik servislerini sağlayan, buna rağmen ileri teknolojilere kendini hızla adapte eden, dijital dönüşüm gibi oldukça yeni trendleri yakından takip eden köklü bir sektör. Böyle bir sektörde rol almak ve yaptığımız işin sonucunu hızla görebilmek benim için son derece tatmin edici bir deneyim.