Cevaplar 5

Yükleniyor...
 1. Başvuru
 2. Genel Yetenek Sınavı
 3. Kişilik Envanteri + Video Kayıt
 4. Talent Day
 5. Online Mülakat
 6. İngilizce Test
 7. Birim Mülakatı
 8. MT Görev Teklifi
1,280 görüntülenme

Çok iyi derecede İngilizce biliyorsan,

Örgün eğitim veren üniversitelerin 4. sınıf veya Yüksek Lisans öğrencisiysen,

Hazine ve Finans: Makro ekonomik gelişmeleri, finansal piyasaları ve hazine ürünlerini yakından takip ediyorsan,

Krediler ve Risk: Sektör ve finansalların analizi, nakit akışı gibi çeşitli yöntemlerle kredi analizleri yapılması ilgini çekiyor veya Risk yönetimi,analitik modelleme ve standart model geliştirme araçları ile programlama dillerine ilgi duyuyorsan,

Dijital ve Pazarlama Analitiği: Dijital trendler ile ilgileniyor, pazarlama alanındaki gelişmeleri ve yeni uygulamaları yakından takip ediyor, data analizi, strateji ve iş geliştirme konularına ilgiliysen,

Etkinliklerimize hemen başvurabilirsiniz!

1,000 görüntülenme

Kariyerine ilk adımını atmadan, yeteneklerini keşfetmek ve Garanti Bankası’nı yakından tanımak istiyorsan, seni Talent Day etkinliğimize davet ediyoruz. Talent Days'de vaka çalışmalarında ve takım oyunlarında yer alarak Garanti ailesine Management Trainee olarak katılmanın ilk aşamasını tamamlamış olacaksın.

 • Dinamik ve yaratıcı bir çalışma ortamı, sosyal bir çevre ve global imkanları olan bir ofis mi hayal ediyorsun?
 • Belki de kendini geliştirmeye yeni yetkinlikler kazanmaya sürekli devam etmek istiyorsun?
 • O zaman bizimle aynı sayfadasın, hatta potansiyelini keşfetmek için doğru sayfadasın 🙂

4.sınıf veya yüksek lisans öğrencisiysen, Garanti ailesine Management Trainee olarak katılmanın ilk aşaması olan Talent Day’e başvur!

1,632 görüntülenme
727 görüntülenme
·
Transkripti Göster

2015 yılının Aralık ayında Talent Camp’e öğrenci olarak katıldım. Bolu’da karların arasında vaka çözmeye çalışarak, eğlenerek ve Garanti’yi tanıyarak geçirdiğimiz güzel bir üç gündü. Benim için çok eğlendiğim ve deneyim sağlayabildiğim bir aktiviteydi. Bunun sonrasında Garanti’de MT olmaya karar verdim ve İnsan Kaynakları İşe Alım’da başladım. İşe Alım’da geçen 6 ayımda Talent Camp’in işe alım kısmındaydım ama yeni başladığım için gözlemci olarak çalışıyordum. Benim için çok ilginçti çünkü masanın diğer tarafındaydım. Daha sonra İşveren Marka’ya geçtim, orada da Talent Camp’in organizasyonu ve stratejisi aşamasında çalıştım. Bu benim öğrenci olarak katıldığım da dahil olmak üzere yedinci kampım oluyor. Son üç kampın da tüm strateji aşamalarından ve organizasyonundan sorumlu olarak çalıştım. Bu benim için gerçekten çok değişik bir deneyim çünkü öğrenci olarak katıldığım kampta, 2 yıl sonra deneyimlerimi aktaran insan olarak yer alıyorum. Talent Camp kendini kişisel ve profesyonel olarak geliştirebileceğin ve bunu yaparken çok eğleneceğin güzel bir program. Şu anda buradaki katılımcı arkadaşlarla, daha sonra takım arkadaşı olarak karşılaşmak harika bir duygu. Herkesi Talent Camp’e bekliyorum!

771 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Garanti Talent Camp, üç günlük bir Garanti simülasyonudur. Yılda üç kez gerçekleştiriyoruz ve her kampımıza kırk öğrenci katılıyor. Burada workshoplar, vaka analizleri, eğlenceler ve birbirimizi tanıyabileceğimiz uzun sohbetler oluyor. Kendimizi katılımcılara çok iyi tanıtmak ve onları çok iyi tanıyabilmek için böyle bir organizasyon düzenliyoruz. Garanti kültürünü verebilmek ve oradaki yaşamı anlatmak için bize her türlü soruları sorabilecekleri, oyunları ve vakaları bir arada gerçekleştirdiğimiz bir programdır.