Cevaplar 11

Yükleniyor...

doğudaki üniversite kötüdür arkadaş algısını kırabilecek kadar kaliteli bir üniversitedir.şikayetlerim bir yana sadece eğitimini tartışırsak hocaların gereksiz yere kasmaları haricinde kaliteli eğitim veren üniversitedir.ama bak şehrin sosyal imkanları kısıtlıdır.sinema desen iki tane.o da çok çok önemli bir film yoksa istediğin filmi belki iki ay sonra görürsün eblki de hiç göremezsin:D ama tiyatro faaliyetlerine katılım şaşılacak derecede üst düzeydedir.öyle abr disko misko hayalin varsa da sakın gelme malatyaya!adını bile alma ağzına hatta.pişmanlıkların kralını yaşarsın:D

1,336 görüntülenme

türkçe öğretmenliği ve inönü üniversitesi.:D bölümüm hayalimdi bu yüzden pişman değilim. üniversiteyi konuşursak da önemli olan güzel kaliteli vakit geçirmek.bunun için de binaya değil insana ihtiyaç vardir.arkadaş çevresini geliştirmedikçe insan hayattan tat almayı bilmedikçe oxford a da gitse boş.

ah bak hoşlanmadığım yanları da çoktur. bir kere hocalar genellikle inönü mezunudur.yüksek lisanslarını doktoralarını vs vs kısaca bütün akademik geçmişlerini inönü de tamamlamışlardır.hal böyle olunca da okulu fazlasıyla sahiplenmiş vizyonunu misyonunu özümsemişlerdir.şöyle ki;derslerde siyaset konuşulmaz.hocalar öğrencilerin giyimlerine karışabilmektedir.arkadaşımın sakalına benim de turkuaz renkli ojeme karışılması gibi. derste sadece ders işlenir. muhalif ses çıkmaz.konuşmaz öğrenciler.konuşan olursa da o da bir kişi hadi iki olsun senin gül hatrına hemen susturulur hocaalr tarafından.daha çok sağ görüşlüdür hocalar.ki zaten bunlar karışmaktadır her şeye.
ulaşımı da sıkıntıdır.hele ki sınav zamanları...üniversite şehire 15 km uzaklıktadır ve sınav zamanları okula gidebilmek için 2 saat önceden evden çıktığımı bilirim.ne rezillik ne rezillik.
güzel kız yakışıklı erkek popülasyonunun düşük olduğu üniversitedir.kızlar kezban erkekler kırocandır. bakımlı kızlara garip gözle bakılır.neredeyse herkes herkesi bilir.ismen değil cismen

1,001 görüntülenme

tabii ki de bölüm tercihi. üniversite dediğin nedir ki?4 yıl sadece.hadi uzattın diyelim benim gibi etti sana 6 yıl.e bitti.bitince ne olacak.üniversiteyi de yanında vermiyorlar.yanında götürdüğün tek şey mesleğin. mesleğin hayat boyu yaninda olacak. ya sırtında taşıyacaksın ya da yanında götüreceksin. mesleğini baz alarak kaliteli eğitim veren bir üniversite seçmek en mantıklısı galiba:)

yurt imkanları iyi.kampüsün içinde 4 blok devlete ait kız öğrenci yurdu ve özel olarak da bir blok kız bir blok erkek öğrenci yurdu bulunmaktadır.ayrıca şehir merkezinde de kızlar için devlet yurdu bulunmaktadır. erkek yurdu da şehir merkezinde vardir.bu saydıklarım devlet yurdu.özel yurtlar da sayıca fazladır.yani barınma kousunda öğrencilerin sıkıntı yaşadıklarını duymadım.

1,750 görüntülenme