Cevaplar 35

Sırala:

Sadece Saü ' ye değil herhangi bir üniversiteye başlayacaklara tavsiyeler zaten standart ' tır . Hatırlatayım ben ;

-1 Öğrenci işlerindeki kadın size düşman değil. Onun nefreti bütün dünyaya karşı. moralinizi bozmayın ve klimanın tadını çıkarın.
2. ilk hafta ders olmaz, amele gibi gitmeyin. (hadi o tatlı heyecanla gaza gelip gittiniz, hayvanlar gibi ilk geceden bütün okulu facebook arkadaş listenize eklemeyin.)
3. ders programı için panonun önünde toplanan kalabalığın arasında görüp aşık olduğunuz kızın sevgilisi var. baştan uyarıyorum. sonra çok ağlarsınız, demedi demeyin.
4. muhabbete "LYS'de kaç puan yaptın? Bi' alt tercihim su ürünleriydi" şeklinde giren elemanla samimiyetiniz, not almanın ötesine geçmesin. çünkü, o çok sıkıcı biri. dikkat edin.
5. saçı, sakalı uzatıp maymuna dönmeyin. uzayan kıllar, özgürlük sembolü değildir. klişeleşmeyin.
6. sporla alakanız olmadığı halde sürekli eşofman altıyla gezen dombililerden olmayın. ve hava 60 derece dahi olsa "bol cepli kapri" denen tekstil ürününden uzak durun.
7. kulüpler amele kaynıyor. heyecanlanıp, hepsine girmeyin.

Neyse ; yaşayacağınız yer çok önemlidir arkadaşlar. Evinizi , yurdunuzu iyi seçin. Önerim kesinlikle üniversiteye en yakın yer UNIGARDEN. Apart ve yurt gibi işletilen sistem mevcut. 2500 kişilik sosyal alanları olan bir site. UNIGARDEN  ile ilgili bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz. İletişim : 0531 774 53 10

Öncelikle kampüsün tadını çıkarın. Dersleriniz için kesinlikle acele etmeyin. Herkes sizin gibi şehir dışından geliyor olacaktır. O yüzden sadece siz o ortamda yabancı olmayacaksınız.

Dersleriniz bu süre içerisinde emin olun ki hafif olacaktır fakat konular itibariyle nereye geldim ben diyebilirsiniz. Bu süreci takmadan elinizi çabuk tutup öğrenci kulüplerinde aktif olmaya bakın.

Sakarya Üniversitesi'ni ve manzarasını canlı izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/c/SabisCanli/live
Eğer, yönetim bilişim sistemleri okumak istiyorsanız, Türkiyede bulabileceğiniz en iyi YBS burada.
Derslere sıkı asılsınlar ilk yıldan ortalama düşük gelirse sonradan g.tü toplamak zaman alıyo karı kız ayağını bıraksınlar asılsınlar derslere
not tutun ona buna ağız acmayın bır kere ders kacırdınmı devamı gelir not ısteyen herkese not vermeyin çünkü o adam sana her an kazık atabılır.bu devırde babanıza bıle guvenmeyın.
Ev ve apart sahipleri çok aç gözlüdürler. Çok Dikkat Edin. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.
Sosyal aktivitelere mutlaka katılın.(Konferans,Öğrenci Kulüpleri vs.)
Arkadaşlarınızı çok iyi seçin.

www.kampusyurt.com

Adatoria Yükseköğrenim Sakarya Serdivan Esentepe Kampüs Kız Öğrenci Yurdu ve Sakarya Akademik Konaklama Hizmetleri, 2012 Öğrenim - Öğretim döneminde Sakarya Üniversitesi Esentepe Serdivan Merkez Kampüsüne 4 dk. yürüme mesafesinde Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören kız öğrenciler için, özel kız öğrenci yurtları ve akademik konaklama kompleksleri olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Sakarya Üniversitesi, Sakarya Serdivan Esentepe Kampüs Bölgesinde Yurt Apart ve Villa Apart Tipi Konaklama Konseptlerimizin ilki olan ve projelendirilirken öğrencilere yönelik kız öğrenci yurdu ve akademik konaklama kompleksi olarak tasarlanan ve öğrencilerin eğitimden barınmaya, sosyal yaşamlarından psikolojik danışmanlıklarına kadar tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamayı amaçlayan ve bu yönde hizmet veren Özel Adatoria Yükseköğrenim Sakarya Serdivan Esentepe Kampüs Kız Öğrenci Yurdu ve Sakarya Akademik Konaklama Hizmetleri, 14 farklı suit oda, fiyat ve tasarıma sahip yurt konaklama konseptiyle sağladığı mükemmel ve kesintisiz hizmet anlayışıyla kısa sürede Sakarya'nın ve Sakarya Üniversitesi’nin en iyi, en kaliteli ve en güvenilir ve fiyat bakımından en ekonomik, kız öğrencilere yönelik yurt ve akademik konaklama konsepti olmayı başarmıştır.

Herşey dahil hizmet ve fiyat sistemle hizmet veren ve Serdivan Sakarya'da Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüs Bölgesinde, Kampüse yakın özel kız öğrenci yurdu ve öğrencilere yönelik akademik konaklama konsepti denince tek akla gelen Adatoria Yükseköğrenim Sakarya Serdivan Esentepe Kampüs Kız Öğrenci Yurdu ve Sakarya Akademik Konaklama Hizmetleri, güvenlik, konfor, ekonomik fiyat, fiyat çeşitliliği, ücret, ulaşım kolaylığı ve kampüse yakınlığı bakımından Sakarya'daki tek özel kız öğrenci yurdu ve akademik öğrenci konaklama adresidir ve öyle olmaya da devam edecektir.

www.adatoriaogrenciyurdu.com
www.buradakonakla.com
www.adatoriaapart.com
www.adatoriavillas.com
www.adatoria.com
www.yurtsakarya.com
www.kampusyurt.com

İstanbul´da yaşayan öğrencilerimiz ailenizin yanından ayrılmak zorunda kalmadan, yurt ve barınma problemi olmadan okula geç kaldım endişesi yaşamadan, Sakarya Üniversitesinde okuyabilirler.

Öz Egemen Turizm servis ağı sayesinde İstanbul içinde bir okulda okuyor gibi sabah bulunduğunuz semtten servisimize binip derslere geç kalmadan zamanında Sakarya Üniversitesine götürüyoruz. Derslerin bitiminden sonra okuldan alınıp evinize en yakın durakta bırakıyoruz.Mesafe sizin için dert olamasın, servisimiz sayesinde Sakarya Üniversitesini de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Okula giderken İstanbul´dan (Anadolu ve Avrupa Yakasından) en az 2 farklı saatte servis imkanı
Okuldan İstanbul´a 3 farklı saatte servis imkanı
Okuldan öğrencilerimizin servis ile ilgili sorununda yardımcı olacak servis müdürü
Çalışan sürücülerin hepsinde kara yollarının öngördüğü psikolojik test sonucunda alınmış Psikoteknik Sertifikaları mevcuttur.
Sakarya Üniversitesine her gün öğrencilerimiz sabah evden alınacak akşamları daha kısa sürede evlerine ulaşmaları için evlerine en yakın durakta bırakılacaktır.
İkinci öğretim öğrencileri ise ana güzergahlardan alınacak akşamları ise evlerine bırakılacaktır.
İstanbul için tüm bölgelere servislerimiz mevcuttur.
İndirim ve Fırsatları Kaçırmayın !!!
Avrupa yakasına erken kayıtta % 20 indirim.,
Anadolu yakasına % 20 indirim.
Firmamızı tanımanız için 15 gün deneme süresi mevcuttur.
0539 961 42 69
www.sakaryauniversitesiservis.com
eğer gerçekten başarılı olacağım diyorsanız ( bu not için değil. çünkü geliyorsun ilk 2 ay çalışıyorsun ikinci dönem hiç çalışmıyorsun..) gerçekleştirmek istediğiniz hedefleriniz varsa her hoca size yardımcı olur. gidip odalarına anlamadıklarınızı sorabilirsiniz, tabi ki saygı ve sevgi çerçevesinde. ve pişman olacağınızı zannetmiyorum çünkü bizim üniversitemiz sayılı üniversitelerdendir. eğitimi de iyidir(sorular zor...) gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. sorunuz, sorununuz olursa bana da ulaşabilirsiniz. yardımcı olurum.
Valla sakarya güzel yerdir. Ulaşım istanbul ve ankara gibi yerlere çok rahat. Sakarya şehir olarak tatmin belki çok ta etmeyebilir.
Birde deprem bölgesi olduğuda unutulmamalı. 99 depremi bizim eğitimimize oldukça sekte vurmuştu.
yurt imkanları, kampüsü, kadrosu oldukça iyi bir okul.