IMIS etkinliğimiz ne yapmayı/katmayı amaçlar ? (1 Cevap)

IES bünyesine kattığı her öğrencinin dünyanın dört bir yanındaki pazarlarda kazanan taraf olmalarını sağlamaya çalışır. Üretiminden pazarlamasına kadar iş sektörüne odaklı etkinlikler düzenleyerek her bölümden öğrencinin kendilerini her alanda geliştirmelerini bunlar doğrultusunda bakış açılarını genişletmelerini, dolayısıyla birçok alanda ilerlemiş birer dünya insanı olmalarını amaçlar.

IES’in 2010’dan beri her yıl düzenlediği IMIS (International Management and Industrial Engineering Summit), Sabancı Üniversitesi’ndeki en geniş kapsamlı kariyer etkinliklerinden biri olup etkinlik süresince çeşitli şehirlerden gelen katılımcılar için, yöneticiler tarafından hazırlanan seminerler ve sosyal etkinliklere katılma imkanı yaratır.

Eren Erdiren sordu.

IMIS'19 etkinliğine yaklaşık kaç kişilik katılım oluyor? (1 Cevap)

Etkinliğimiz yaklaşık 700 kişilik bir salonda gerçekleştiriliyor, bu sene ise 500 kişiden fazla bir katılım bekliyoruz. Biletlere ulaşmak için http://bit.ly/imis19inspire  adresine tıklayabilirsiniz!

Selin Kutlu sordu.

IMIS'19'da geçen seneki gibi ipad çekilişi olacak mı? (1 Cevap)

Sürprizler için beklemede kalın, instagram sayfamızı takip edebilirsiniz : @imis19inspire

Cemre Çakır sordu.

IMIS etkinliğine daha önce hangi ünlüler katıldı? (1 Cevap)

Daha önceden katılan ünlü isimlerimizden bazıları: İlker Kaleli, Berrak Tüzünataç, Kerem Bürsin,Şükrü Özyıldız, Engin Altan Düzyatan.

Etkinlik Bilgileri

İstanbul

Son Başvuru Tarihi: 01.03.2019
Etkinlik Tarihi: 02.02.2019
Adres: Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi