Cevaplar 9

Yükleniyor...
1,804 görüntülenme
·
Transkripti Göster

MT programına başlayan kişiler kendileri gibi olsunlar ve idealleri uğrunda enerjilerini kaybetmesinler. “Acaba bu cümleyi kurarsam ne derler? Böyle mi ifade etmeliyim yoksa kendimi başka biri gibi mi anlatmalıyım?” gibi şeyler düşünmesinler çünkü onlar söylediklerinin ve yaptıklarının doğrultusunda kendilerine uygun bulunan departmanlarda çalışma fırsatına sahip olacaklar. Bu yüzden ellerinden geleni yapsınlar ve kendileri olsunlar.

871 görüntülenme
·
Transkripti Göster

MT Programı bana güzel arkadaşlıklar kattı ve birçok insanla tanıştım. Bu programda her gün kendinizi geliştiriyorsunuz, her geçen gün kendinize farklı şeyler katıyorsunuz ve dünyanıza farklı bir bakış açısı getiriyorsunuz. Geçirdiğim günler için mutluyum ve işe gelirken ayaklarım geri geri gitmiyor. Sabah uyanmak çok da zor olmuyor. Bu yüzden burada olduğum için mutlu ve huzurluyum.

5,321 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Online bir başvuru sürecinin ardından telefonla arandım ve online bir sınava tabi tutulduğumun farkına vardım. O gün bana belli bir saat verildi ve planlarımı o saate göre ayarladım. Sonrasında mülakata çağrıldım ve ilk deneyimim olduğu için çok heyecanlandım. Gerçekten çok keyifli bir mülakattı. Küçük bir bekleme sürecinin ardından üst düzey yöneticilerle görüştüm ve onlar sayesinde şu an buradayım.

1,226 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Kariyerime başlarken kendime değer katabileceğim bir şirkette var olmak istedim. Ayrıca dijital bir ekibin parçası olmak; kariyerim ve benim için bir öncelikti. Akbank; dijital alanda gerçekten çok güzel çalışmalar yapmış ve bunu globalde ödüllerle perçinlemiş bir şirket. Ben şu anda Akbank’ta Dijital Kanallar Ekibi’nde çalışıyorum, bu isteğimi de Akbank’la birlikte gerçekleştirmiş oldum.

2,434 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Birden fazla yakın arkadaşınız oluyor. Arkadaşlık kavramı iş hayatında belki de çok beklediğiniz bir olgu değil. Kendinizi geliştirmek istediğiniz ve kendinize değer katmak istediğiniz bir yerde çalışmak istiyorsunuz. Bununla beraber sizinle aynı dönemde başlayan yaklaşık 15-20 kişiyle ve aynı düşüncelere sahip insanlarla beraber olmak sizi gerçekten motive ediyor. Bu yüzden de eğitimde 1 buçuk ay boyunca o insanlarla olmak, aynı düşünceleri paylaşmak benim için gerçekten motive edici oluyor.