Cevaplar 4

Filtrele:Sırala:

Eczacıbaşı Kariyer Test Sürüşü Programı süresince görev ve sorumluluklarınız nelerdi? (1 Cevap)

Ben şu anda Satış’tayım ama stajımı Ticari Pazarlama’da yaptım. Daha sonra da Ticari Pazarlama’da işe başladım. Yaklaşık 2-3 sene sonra tekrar departman değiştirip Satış’a geçtim. Ticari Pazarlama’da belirli Ticari Pazarlama Uzmanları’nın yaptığı işleri, fon kontrolleri, iskontolar, saha faaliyetleri hepsini düzenli olarak yürüttüm ve üstlerime raporladım. Bu, benim Ticari Pazarlama’da işe başlamamda çok faydalı oldu.

Eczacıbaşı Kariyer Test Sürüşü Programı'nın içeriğinde neler var? (1 Cevap)

Düzenli aralıklarla diğer Kariyer Test Sürüşü Pilot arkadaşlarıyla birlikte hem kişisel hem de kariyer gelişimimize faydalı olacak eğitimler ve yönlendirmeler aldık. Bu sayede hem kendimizi geliştirmemizi sağlayacak hem de kariyer hayatımızda vizyonumuzu belirleyecek yönlendirmeler aldık. Bu nedenle Kariyer Test Sürüşü Programı gerçekten çok faydalı bir program diye düşünüyorum.

Neden Eczacıbaşı Kariyer Test Sürüşü Programı'nı tercih ettiniz? (3 Cevap)

Eczacıbaşı’nın repütasyonu çok yüksek olduğu için 3. ve 4. dönemlerde herkes bir staj arayışına giriyor ve o dönemlerde iyi firmaların staj programlarını inceliyor. Doğal olarak Eczacıbaşı da bu firmalar arasında üst sıralarda yer alıyor. Staj programının içeriğine bakıldığında da stajyer olarak size önem verileceğini ve kariyer hayatınıza iyi hazırlanacağınızı anlıyorsunuz. Bu nedenle de Kariyer Test Sürüşü benim çok ilgimi çekti ve büyük bir hevesle başvurdum.

Eczacıbaşı Kariyer Test Sürüşü Pilotu olarak görev ve sorumluluklarınız nelerdi? (1 Cevap)

Ben şu anda Satış’tayım ama stajımı Ticari Pazarlama’da yaptım. Daha sonra da Ticari Pazarlama’da işe başladım. Yaklaşık 2-3 sene sonra tekrar departman değiştirip Satış’a geçtim. Ticari Pazarlama’da belirli Ticari Pazarlama Uzmanları’nın yaptığı işleri, fon kontrolleri, iskontolar, saha faaliyetleri hepsini düzenli olarak yürüttüm ve üstlerime raporladım. Bu, benim Ticari Pazarlama’da işe başlamamda çok faydalı oldu. Stajda gerçekten normal bir çalışanmış gibi çalıştım. Bir stajyer olarak çalışıp, sadece destek gibi orada bulunsaydım bu, benim iş hayatıma başladığımda biraz daha tecrübesiz, biraz daha özgüvensiz olmamı sağlayacaktı. Benim biraz da şöyle bir şansım oldu; departmanımdan birisi doğum iznine ayrıldı. Ben biraz da onu yedeklemiş oldum ve onun yaptığı işi üstüme aldım. O sayede de gerçekten normal bir çalışanmış gibi motive oldum ve iyi bir performans gösterdim.