Yükleniyor...

Birçok uluslararası öğrenci için bu sorunun cevabı, yüksek kalitede eğitim almak, yeni bir kültürle tanışmak (ve genellikle yeni bir dil ile), global bir zihniyete sahip olmak ve de gelecek günlerde işteki başarı şansını yükseltmektir.

Bazı öğrencilere evinden ayrı kalma ve belirsizliğe doğru yol alma düşüncesi korkutucu geliyor fakat yurtdışında okumak, gelişmiş kariyer fırsatlarına yol açan ve size dünya vizyonu katan oldukça heyecanlı bir maceradır. Yurtdışında nasıl bir deneyim yaşayacağınız, hangi ülkeye gittiğinize göre büyük bir değişim gösterecektir. Bu sebeple gideceğiniz ülkenin akademik repütasyonunun yanı sıra, orada geçireceğiniz zaman içinde sağlıklı bir denge kurmak için kendi kişisel ilgi ve zevkinize de uyacak bir ülke veya şehir seçtiğinizden emin olun.

Bu seçiminizi yaparken, QS ‘in 1 – 2 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek lisans etkinliği QS World University Tour, yüksek lisans etkinliği QS World Grad School Tour ve en az 3 yıl iş tecrübesi olan ve MBA yapmak isteyen adaylara hitap eden QS World MBA Tour’u ziyaret ederek, akademik repütasyonu yüksek üniversite ve işletme okullarının kabul yetkilileri ile görüşüp sizin için en ideal yurtdışı eğitim seçeneklerine kolaylıkla karar verebilirsiniz.

QS Word Grad School Tour: www.Topuniversities.com/anlatsin

QS World MBA Tour : www.Topmba.com/anlatsin

QS World Universtiy Tour: www.Topuniversities.com/unianlatsin

394 görüntülenme