Cevaplar 11

Yükleniyor...

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi gerek ortamıyla gerek öğretmenleriyle cok güzel bir okul. Özellikle kampusumuz, çap ve dil yardımlarıyla inanılmaz faydalı bir üniversite. Seçmenizi kesinlikle tavsiye ederim

5,089 görüntülenme

Aslında ilk başta yeni bir üniversite endüstri mühendisliğinde okuyan ilk öğrenciler biz olacağız nasıl olur diye düşünmedim değil. Ama şu anda iyi ki İZÜ'lüyüm diyorum.Evet okulumuz yeni bir okul fakat akademisyen kadromuz ve üniversite yönetim kadrosunda gerçekten iyi isimler var.Ve okul yeni olduğundan sonuçta bir isim duyurma çabası var ve bunun içinde gerek etkinlik gerekse ders konusunda öğrencilere çok destek oluyorlar.

3,146 görüntülenme

İstanbul'un merkezinde tarihi ve doğal güzelliklerin olduğu bir kampüse sahip. İyi bir akademik kadrosu var. Tüm bölümleri burslu, en az %25 burs kazanabiliyorsunuz. Çok sayıda uluslararası anlaşmaya imza atılmış. Kampüs içerisinde yeni açılan 1 milyon kitap kapasiteli bir kütüphanesi mevcut. Ücretsiz çap ve yandal imkanları var. Yabancı dil eğitimi konusunda hazırlık sınıflarının beraberinde ücretsiz dil kursları var. 30'u aşkın öğrenci kulübüyle çok aktif bir üniversite. Kampüs içerisinde tenis,golf.futbol ve basketbol sahaları mevcut. 

2,606 görüntülenme

Devlet üniveristesi konseptine sahip olan bir vakif üniversitesi oldugu icin tercih listeme ekledigim tek özel üniversitedir. Gerek şehre yakinligi ve ulasimin kolayligi gerekse kampusun dogal ve tarihi guzellillere sahip olmasi acisindan diger özel üniversitelere göre iyi bir konumda oldugunu dusunuyorum. Henuz iki yılımı gecirdigim okulum iyikilerim arasinda.

5,239 görüntülenme

Verdiği eğitimin kalitesi ve kent içindeki güzel kampüsü sebebiyle izu

3,038 görüntülenme

Tercih günlerinde en etkilendiğim ve kendime yakın hissettiğim özellikle istanbuldaki özel okullar arasında en güzel Kampüse sahip olması ve öğrenciye musteri gözüyle bakmıyor olmaları

3,125 görüntülenme

Eğitim kadrosu çok iyi hocaları her öğrenciyle teker teker ilgilenmeye çalışıyo çok sıcakkanlı bir ortama sahip bazı kulüp öğrencileri ellerinden gelenlerin en iyisini yapmaya çalışıyolar bize baya firma gezme fırsatı sunuluyo

2,897 görüntülenme

Buraya gelirken hiç mutlu değildim aslında yeni okul falan diyordum ama alıştık iç bahçemiz var çok güzel. Mehmet Akif Ersoyun mezun olduğu okulda okuma şerefide çok farklı bir şey. Ayrıca yeni okul olmasınında güzel yanları var kulüp açma olayları daha rahat ve sizinle daha çok ilgileniyorlar ama her okul gibi öğrenci işleri berbat.

5,803 görüntülenme

Şehir içinde,ulaşımı kolay ve eğitim seviyesi üst düzeyde olan bir okul.. Ayrıca birçok özel üniversiteye nazaran çok büyük ve doğayla içiçe bir kampüse sahibiz.

5,256 görüntülenme
Sonraki Sayfa »