İzmirin kaliteli devlet üniversiteleri arasında bulunduğu için ve İngilizce matematik eğitimi verdigi için Dokuz Eylül Üniversitesi...
İzmir'deki en köklü devlet üniversitelerinden biridir. Özelikle Fen ve Mühendislik alanında iyi bir eğitim vermektedir. Ayrıca Türkiye genelindeki seçkin üniversitelerden biridir. Birçok bilimsel ve sosyal alanlarda kendinizi geliştirebilecek imkanlar sunmaktadır.
Dokuz Eylül Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü Hacettepe ve İstanbul Üniversiteleri'nden sonra kurulmuştur. Bu bakımdan köklü bir geçmişe, oturmuş bir öğretim üyesi kadrosuna sahip. Benim tercih döneminde İstanbul Üniversitesi tutmasına rağmen Dokuz Eylül'ü tercih etmemin en büyük sebebi ise İzmir'dir.
Benim için bu sorunun en doğru cevabı İzmir'de olması sanırım. İzmir bir öğrencinin öğrencilik hayatını yaşayabileceği en güzel şehir.Diğer bir seçme nedenimde benim bölümüm için en iyi eğitim veren en köklü üniversitelerden biri olması ve gördüğüm kadarıyla diğer bölümler için de öyle.
köklü bir üniversite ve adının hakkını veriyor.Eğitimi kaliteli.Çalışmadan geçilmiyor. Ve İzmir gibi bi şehirde okuyorsunuz. Neden dokuz eylül olmasın ki?
Endüstri mühendisliği istiyordum fakat puanım ortalama bir puandı.ortalama bir puana sahipseniz ve bu bölümü istiyorsanız yazılanilecek en iyi seçeneklerden biri dokuz eylül üniversitesi.mühendislik alanlarında kaliteli bir eğitime sahip.
Türkiye'nin büyük şehirlerinden birinin, iyi bir üniversitesi olduğu için.
İzmir'de olmasından. Ege üniversitesi yada dokuz eylül üniversitesi istiyorum. Dokuz eylül çıktı.
Türkiyenin önde gelen üniversitelerinden biri olması ve gerek üniversitenin verdiği geniş olanakları sayesinde bunun yanı sıra eğitimci kadrosuyla ilk tercihlerimden oldu.
Daha ogrenciyim ne universitesi
Aslında ege üni yazmayi düşündüm gelmez diye Deu yazdim umarim pişman olmam 🙏
Dokuz Eylül, Türkiye'nin köklü ve 'en iyiler' kavramına giren bir üniversite. Eğitim anlamında oldukça başarılı ve size unutamayacağınız deneyimler yaşatabilir.
Aktif bir şehir olan İzmir'de bulunması ve köklü bir eğitim geçmişine sahip olmasından dolayı Dokuz Eylül Üniversitesi.
izmirin en kaliteli üniversitelerinden birisi.
Çünkü dokuz eylüllü olmak bir enerji benimseme meselesidir.
Dokuz Eylül Üniversitesi köklü ve eğitim kalitesi yüksek olan bir üniversite ve sevdiğim bir şehirde yer alıyor...
İzmir'i pek sevmesemde Kasabaya(Turgutlu) :) yakın olduğu için seçtim... Tabi daha önce izmir'de bulunduğumdan dolayı azçok bildiğim bi şehirdi
Türkiyede okuduğum bölüm olarak En iyi Mühendislik eğitimi veren üniversitelerden biri olduğu için.