Cevaplar 2

Yükleniyor...
554 görüntülenme
·
Transkripti Göster

MT Yönetim Kurulu Başkanlığı, hayatımda yaptığım ilk Yönetim Kurulu Başkanlığı'ydı. Orada bir şirketin CEO'sunun yaptığı şeyin küçük bir simülasyonunu görüyorsunuz. Orada ürünlerinizin yönetiminden, pazarlamasından, satışından sorumlusunuz. Gelir ve giderleriniz, nakit akışınız var. Finansı takip edip yönlendirmek, idari işler ve dış partilerle ilişki kurup o ilişkiyi yönetmek zorundasınız. İnsan Kaynakları Departmanı olarak aşağıdaki tüm insanların yönetiminden ve onları en iyi şekilde geliştirmeye yönelik çalışmaları yapmaktan sorumlusunuz. Benim MTB Başkanlığı süresinde bunların hepsini deneyimleme şansım oldu ve çok eğlenceli bir süreçti.

Hayatımın en muhteşem deneyimiydi. Henüz üniversite öğrencisiyken yüzlerce kişiyi barındıran bir organizasyonu yönetmek, sene boyunca binlerce kişiye dokunan etkinlikler yapmak, büyük bir ekip olarak çalışmayı öğrenmek bana çok şey kattı.

Bir kulüpte çalışmak üniversite öğrenciyken yaşanabilecek en güzel deneyim. Hem birçok insanla tanışıyorsunuz (Networking at its best) hem birçok şirketle tanışıyorsunuz (Gelsin stajlar gelsin iş imkanları) hem de kendinizi aşırı geliştiriyorsunuz.

Kulüp tecrübelerinin en güzeli de MT'de yaşanıyor

466 görüntülenme