Cevaplar 11

Yükleniyor...
901 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Migros benim için güven duygusu yaratıyor, kurumsallığına net bir şekilde inanıyorum. İnsan Kaynakları olarak bizim mottomuz; “İyi iş, iyi gelecek!” olduğu için Migros’ta mutlu, başarılı veya kariyer sahibi olacağınız işleri bulabilirsiniz. Size bundan sonrası için hem iş hem de özel hayatınızda iyi bir gelecek sunacak iyi bir okuldur.

410 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Migros’ta 10. senemi tamamlıyorum. Migros kesintisiz olarak beni ilerlemeye, öğrenmeye ve yeni trendleri araştırmaya iten, yerinde saymama müsamahası olmayan müthiş bir okul. Bana bunu ilk işe başladığımda da söylemişlerdi. O zamanlar zaten okuldan çıktığım için çok sempatik gelmemişti ama şimdi gerçekten çok önemli bir şey olduğunu görüyorum. Ben birçok insanın 20 yılda öğrenemeyeceği kadar şeyi 10 yılda öğrendim. Hala öğreneceğim çok şeyin olduğunu gördüğüm bir yerde çalışıyorum ve bu gerçekten inanılmaz bir şey. Çok yenilikçi, öncü ve sağlam duruşu olan bir şirketim var. Dolayısıyla Migros’ta çalıştığımı söylerken gurur duyuyorum. Bu markanın bir parçası olmak güzel bir şey.

323 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Migros’lu olmanın bir kültür olduğunu düşünüyorum. Bu çok klasiktir ve şirket içinde sürekli Migros kültüründen bahsederiz. Ben de şirketin içine girdiğim zaman bunun doğru olduğunu gördüm. 63 yıllık bu kültürün köklülük ve güçlülük sağlamasının yanında dinamik bir taraf da sağlıyor. Zaten pek çok alanda öncü olmasından da bunu görebiliyoruz. Ben Migros’un bu kültürünü çok kıymetli buluyorum. Ayrıca Migros çalışanlarının da farklı olduğunu düşünüyorum çünkü burada gerçekten bir aile ortamı var. Herkes birbirine çok destek veriyor ve tam bir ekip ruhu var.

1,545 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Müşteri gözünden baktığımda güveni, keyifli ve mutlu alışverişi ifade ediyor. Kendi açımdan bakarsam burası ikinci evim gibi, hatta birinci evimden daha fazla vakit ayırıyorum.

446 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Migros büyük bir aile. Çok kalabalık olup birbiriyle sürekli fikir tartışması ve zihin jimnastiği yapan, kimi zaman konularda anlaşmazlık çeken ama anlaştığı zaman da çok hızlı bir şekilde anlaştığı yönde yürümeyi becerebilen, anlaştıktan sonra o anlaşmaya kimsenin itiraz etmeyip birlikte hareket edebildiği bir şirket ve güven veren çok büyük bir ailedir.

220 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bence Migros gelişim demektir çünkü gelişime çok açık. Bunu bireysel ve beraber gelişim olarak da nitelendirebiliriz. Güven demektir çünkü burada çalışmak insana güven veriyor. Ayrıca arkadaşlık demektir çünkü çalışma arkadaşlarımız bu ekibi dinamik tutuyor. Merkezde çalışanlar olarak genç bir profilimiz var.

171 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Migros benim için bir okul çünkü hala kariyerimin çok başındayım ve her gün yepyeni şeyler öğreniyorum. Bu yüzden benim için deneyimi ifade ediyor. Güven ve huzur veriyor çünkü çalışma ortamımız gerçekten çok keyifli. Tıkandığım her noktada sorularıma yanıt bulabileceğim çok fazla kişi var. Bu yüzden bu deneyim beni huzurlu hissettiriyor. Kendimi zor durumda hissettiğim zamanlarda bana moral veren ve yapabileceğimi söyleyen çok fazla insan var. Bu yüzden Migros’u bu anlamda çok eğitici görüyorum.

185 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Migros yıllarca ailemle birlikte alışveriş yaptığım bir mağazaydı. Bu mağazaya yönetici olarak girdiğimde de yine aynı sıcaklıkla karşılanmak beni çok mutlu etti. Migros’un güvenilir, kaliteli, ekonomik gibi birçok sloganı var. Yönetici olarak bu göreve başladığımda bu sloganların hakkının sonuna kadar verildiğini gördüm ve bunları deneyimleme fırsatı buldum.

238 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Migros benim için bir aile çünkü vaktimi neredeyse evimden daha çok burada mağazalarımızda ve çalışanlarımızla geçiriyorum. Burada gerçekten mutlu ve huzurlu bir ortam var.

298 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Migros benim için çok büyük bir aileyi, güveni ve adil olmayı ifade ediyor.

Sonraki Sayfa »