Cevaplar 11

Yükleniyor...

bence kesinlikle geleceğine önem veriyorsan sadece üniversite okumuş olmak için okumuyorsan; Bölüme öncelik verilmeli. neden? çünkü okudun okulda şehirde 4-5 yılın geçecek ama ömür boyu okuduğun bölüme göre çalışacaksın. (Tabi bazı istisnai durumlar olabilir.)

256 görüntülenme

halk seni sevmez sende konya halkının sevmezsin, öyle kaynana gelin gibi geçinip giderler.

518 görüntülenme

bol bol yürürsün spor olur, çünkü; ''gitceğin yeri görürsün ahan şurası hemen yürüyerek varırım dersin ama oraya yürümen 30 dk sürer.

1,795 görüntülenme

kitap okumayı sevenlerin birde özelikle ''aman ben ciddi konulara hiç gelemiyorum sıkılıyorum'' demeyenlerin bölümü. Çünkü Sosyolojinin işi tolumdaki sorunlarla ve sorunlar ciddi ve can sıkıcı olabiliyor. Bilgi seviyorsan, bilgiyi öğrenmeyi seviyorsan sosyoloji iyidir iyi.

1,508 görüntülenme

Kesinlikle bir topluluk kestirip gözünüze orda aktif üye olun oradan bir çok arkadaş edinebilirsiniz. Sınıfta kimseyle konuşmayı kendi kabuğunuza çekilip onların sizinle arkadaş olamsını beklemeyi herkesle merhabanız olsun hocalarla dersden sorular sorun ve kendinizi hocaya hatırlatın (tabi saçma sorularla hocanın gıcıklığını kazanmayı) ve selçuk üniversitesinin çok büyük bir kütüphanesi var ama vize ve final haftalarında 24 saat hiç yer olmayacak kadar kalabalık oluyor buna dikkat edin ve ziraat ATM önünde bursların verildiği günler çok uzun sıralar olur derse girmeden önce parayı çekerim diye düşünürseniz yanılırsınız

599 görüntülenme