Üniversitenin ilk yılı ile birlikte kurulan kulübümüz geçen sene bünyesinde barındırdığı öğrenciler ve hocamız Tolga Yeter ile birlikte "Bahar Noktası" adlı oyunu çıkarttı.Bu bizim için çok gurur verici bir işti,çünkü yeni kurulan bir kulüp olarak hep beraber çok güzel bir işe imza attık.
Bu sene okulumuza gelen öğrenci sayısının da artması ile birlikte kulübümüzdeki etkinlikleri de arttırdık.Atölye çalışmalarımız başladı.Atölye çalışmaları genel olarak temel drama eğitiminden oluşmaktadır.Örneğin doğaçlama adına yapılan çalışmalar, bizlere eğlenirken öğretme olanağı sunmakta :)Çalışmalarımız şu an haftanın bir günü 2 saat sürmekte.Çalışmalarımıza Orhan Erhan Yıkılmaz ve Tolga Yeter hocalarımız ile devam etmekteyiz.
Mef Society ve Mef Edebiyat kulüpleri ile gerçekleştirdiğimiz "Arda Aydın ile Diksiyon Atölyemiz"
Sene sonunda Mef dans ve müzik kulübü ile birlikte gerçekleştireceğimiz Lüküs Hayat müzikal oyunumuz.Lüküs Hayat provası haftanın iki günü olmakta.
Ve tiyatro gönüllüleri olarak bizler,uygun zaman dilimlerinde Şehir ve Devlet Tiyatrolarını takip ederek oyunlara gitmekte,kulüp içi sosyal birlikteliği de arttırmaya çalışmaktayız.

257 görüntülenme