Cevaplar 6

L'Oréal
2436 takipçi
  • 4 years’ university degree and excellent communication skills in English
  • Passionate to inspire your team and the people around you
  • Innovative and out-of-the-box thinker who challenges traditional methods
  • Entrepreneurial, initiative taker, trendsetter and eager to make a difference
  • January 2020 and June 2019 graduates will be considered.

235 görüntülenme
1,493 görüntülenme
·
Transkripti Göster

LEAD Management Trainee’de ön eleme sürecinden geçen adaylarımızla işe alım görüşmemizi tamamlıyoruz. Sonrasında ilgili departmanda bağlı bulunduğu yöneticisi ve İnsan Kaynakları İş Ortağı’yla görüşme süreci başlıyor. Bu arada sayısal ve sözel yetenek testi, kişilik envanteri gibi uygulamalarımız oluyor. Örneğin; Pazarlama Departmanı’na başvuran bir adayımızı Dijital Pazarlama üzerine online bir sınava daha dahil ediyoruz. Bu aşamalarda olumlu ilerleyen adaylar için vaka çalışmaları oluyor ve adaylarımızdan yaklaşık 1 saat kadar hazırlık yaparak bize sunumlar yapmalarını bekliyoruz. Süreçleri olumlu olan adaylarımız için İnsan Kaynakları Direktörü ve ilgili bölümün Genel Müdürüyle görüşmesi sürecimiz devam ediyor. Son olarak referans kontrol aşamasından sonra olumlu olan adaylar için tekli aşamasıyla ilerliyoruz.

863 görüntülenme
·
Transkripti Göster

L'Oréal MT mülakatlarında her mülakatta olduğu gibi sizi tanımak istiyorlar. Bunu yaparken de daha önceki deneyimlerinizi, değer verdiğiniz şeylerin neler olduğunu, hayata karşı bakış açınızın ne olduğunu sorguluyorlar.

L'Oréal’de beni asıl çeken şey; neyi yapıp yapmadığınızı değil, neyi yapabileceğinizi sormalarıydı. Bu yüzden buradaki her mülakatta size küçük vakalar veriyorlar ve onlara çözüm sunmanız bekleniyor. Bu süreçte de sizin neyi yapıp yapamayacağınız, neye hevesli ve istekli olduğunuz karşı tarafa aktarılıyor. Ayrıca kendinizi gösterebileceğiniz küçük küçük alanlar da yaratılmış oluyor çünkü hepimiz iş hayatına yeni başladığımız için neler sorulacağıyla ilgili küçük korkularımız oluyor. Dolayısıyla L'Oréal’de önemli olan; kendiniz olmanız ve neyi yapabileceğinizi göstermenizdir çünkü sonrasında başarı zaten kaçınılmaz oluyor.

5,991 görüntülenme
·
Transkripti Göster

L'Oréal’de işe alım sürecinde yetkinlik bazlı mülakat yapıyoruz. Bu yetkinlik bazlı mülakatlara verilen cevaplar doğrultusunda da doğru adayı doğru pozisyona yerleştirmeyi hedefliyoruz. Çalışanlarda ya da işe alacağımız kişilerde girişimcilik yetkinliğini arıyoruz. L'Oréal de girişimci bir kimyager tarafından kuruldu. Bu yüzden şirketimizde çalışan herkesin şirket içi girişimciliği her rolde göstermesini bekliyoruz. L'Oréal’de herkes işini tutkuyla yapıyor. Siz de organizasyona katıldığınızda çalıştığınız ekipler işini tutkuyla yapan ekipler olacaktır. Dolayısıyla kişilerle olan iletişim ve işinize duyduğunuz istek bizim için çok önemli.

869 görüntülenme
·
Transkripti Göster

LEAD Management Trainee olarak aramıza katılan adaylarımızla çok uzun yıllar işbirliği yapmak temel amacımızdır. Bu kapsamda kişilerin motivasyonlarının yanı sıra, uzun süre bizimle birlikte çalışabilmeleri adına inisiyatif alabilen, sorumluluk sahibi olan, yeni trendleri takip edip uygulayan, her zaman sorgulayan adaylarla çalışmayı önceliklendiriyoruz.

427 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Sınırsız fırsat var diyebilirim. Buraya ilk başladığım gün yöneticim bana, benim katılacağım eğitimlerin neler olduğunu söyledi ve benim neler öğrenmek istediğimi sordu. Ben de hiçbir zaman analitik tarafımı kaybetmek istemediğimi, bu yönümü çok sevdiğimi ve şu anda dünyada teknoloji devi olan şirketlerin çıkardığı her yeni aracı öğrenmek istediğimi söylemiştim. Bununla ilgili de bana hem yurtiçinde hem de yurtdışında birçok eğitim fırsatı sundular. Ben de bu eğitimlere katıldım, katılmaya da devam ediyorum. Henüz ilk 5 ayım olduğu için henüz hiçbir şeyim tamamlanmadı, her gün öğrenmeye devam ediyorum. Burada birçok fırsat var ve kendi fırsatınızı da yaratabiliyorsunuz. Aynı zamanda onların tanıdığı sınırsız fırsatlara ortak olabiliyorsunuz. Ben bu yüzden kendimi burada olmaktan dolayı çok şanslı hissediyorum.