Cevaplar 9

Yükleniyor...

Kulüplere ilk seneden dahil olmak okulda arkadaş edinmek için en ideal yöntemdir. Okulun çevresini tanımak da gene en önemli hususlardan bir tanesi. Tabi en önemlisi lisenin bittiğinin farkına varıp ona göre davranmaktır.

11,156 görüntülenme

En önemlisi İstanbul gibi bir şehir ve bu şehrin en güzel, ulaşımı en rahat yerlerinden birinde olması. Ayrıca eski bir üniversite olmasıyla da temelini oturtmuştur.

11,783 görüntülenme

Marmara hukuk için konuşmak gerekirse hocaları gerçekten kaliteli. Sınavlarda da özellikle zorluyorlar biraz fazla zorladıkları da söylenebilir. Gerçek bir hukukçu olmak için bu özellikler gereklidir ve Marmara'da bu özellikler bulunur.

499 görüntülenme

Öncelikle çok fazla iş imkanı sunan bir bölüm, 80e yakın iş alanına girme şansınız var. İnsanı geliştiren de bir bölüm kişinin çevresinde neler olup bittiğini anlamasına yardımcı oluyor. Gerçek bir hukuk eğitimi almış kişiler de daha duyarlı insanlar oluyorlar.

1,228 görüntülenme

Sosyal ortamı sıfıra yakın. Arkadaş çevreniz kulüplerle ilgilenmediğiniz sürece amfinizden dışarı çıkmaz. Okulda orta bahçe dışında arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz bir yer yok. Öğrenci işleri berbat, genelde hiç birşeyden haberleri olmaz. Sınav takvimine, akademik takvime de genelde uyulmaması sıkıntı yaratıyor.

531 görüntülenme