Kocaeli şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir?

9,064 görüntülenme 1 takipçi

Cevaplar 17

Yükleniyor...

Yol paraları ve nedeni bilinmeyen trafik sorunu ve kötü otobüsler ve Tavşantepe yokuşu :)

413 görüntülenme

gece hayatı arıyorsanız havanızı alırsınız. kalitesiz pop ya da club istiyorsanız yer çok ama farklı tarzlarda marjinal mekanlar arıyorsanız işiniz zor. bulabileceğiniz en farklı şey alternatif rock ya da retro olur. kaldı ki onlarla mutlu olsanız bile 00.00'dan sonra zor otobüs bulursunuz.

farklı bi imaja sahipseniz (küpe, piercing, rasta vs) yolda yürürken mutlaka parmakla işaret eden ya da laf atan birileri olacak. buna hazırlıklı olun. gezilebilecek yerleri sınırlı. merkez dışında bi yerde bişi yapamazsınız ki merkez de zaten üsküdar sahilin yarısı kadar bir alan.

363 görüntülenme

Şehir İstanbul'un dibinde olduğu için pek yatırım almamış. Ayrıca 99 depremininde epey bi yıkıcı etkisi olmuş burada. Aslında o zamana göre burası iyi bir gelişme performansı göstermiş. Bir kaç tane bar var. O nedenle her dakika farklı bi yere gidelim beklentiniz olmasın. Gezecek yer sayısı kısıtlı. Ama eğlenmeyi çok severim derseniz Kadıköy arabayla 1 saat.

2,113 görüntülenme

Sanırım üstteki soruda eksileri de cevaplamış oldum :D

268 görüntülenme

üniversitenin merkeze azcık uzak olması sayılabilir uzak dediğimde otobüsle 20-25dk :D

268 görüntülenme

Yüksek rakıma kurulu bir okul olduğu için Kış oldukça soğuk geçer, okulda rehin bile kalabilirsiniz. Ama Kış'ı sevenler için güzel eğlence çıkar. Ve en önemli konu geçme notu 65'tir.

282 görüntülenme