Cevaplar 40

Yükleniyor...

İnsanları güzel, trafik sorunu yok, eğlence mekanları öğrenciler için ideal...

1,361 görüntülenme

Deniz sevenleri bekleriz. Bir de Izmir'in neresinde ogrenci olduguna bagli. Ben ornegin Balcova'dayim, duzenli kargasadan uzak bir yer olmasi ve denize yakinligi yonunden cok memnunum.

1,423 görüntülenme

Bi kere İzmir güzel bi şehir denizi olsun yeşillikleri olsun bu yüzden direk büyük bi artı koyabiliyoruz izmire. Sonrasında İzmir halkı öğrenciyi sever hoşgörülüdür öğrenciye karşı Buda diğer artısıdır. Girdiğin ortamlarda hiç yabancılık çekmezsin herkes senin gibi herkes öğrenci herkes sıcakkanlı insanların yüzüne baktığında o sevgi dolu bakışı görebilirsin. Belki de bu yüzden derler ya hani İzmir öğrenci şehirdir diye :)

5,527 görüntülenme

Dışardan büyük, içerden küçük bir şehirde yaşamak, İstanbul gibi bir şehirin olanaklarına sahip olmasa da, bir çok şeye ulaşması kolay.

970 görüntülenme

bir sürü sosyal imkan var ayrıca okulun sosyal gruplar İzmir'de faaliyet gösteriyor bu yüzden her hafta İzmir'i görme şansımız oluyor.

1,036 görüntülenme

Izmir turkiyede yasanilabilcek en guzel sehir , insanlari cok kibar ve demokrat. Denizi cafeleri her yeri cok guzel :)

928 görüntülenme

büyük şehir ama istanbul ve ankaraya göre daha ucuzdur. güzeldir esasında eksiklikleri olsa da ..eğer dokuz eylül'de okunuyorsa, geceleri buca'da turlayan kuş cinsi arabalardaki zararsız apaçilerle sık karşılaşırsınız.

3,487 görüntülenme

Aslında hangi şehirden geldiğine bağlı olarak değişir. Bana en başında çok yavaş gelmişti ama zamanla alışılıyor ve sende rahat oluyorsun. 'Hallederiz illaki' demeye çok alışıyorsun. Biraz tembelleştiriyor ama inat edersen başarırsın:)) Açıkçası memlekete pek dönesim gelmiyor seviyorum burayı

6,143 görüntülenme

İzmir her anlamda iyi gelişmiş bir şehir. Türkiye nin en çok göç alan şehirlerinden biri seçilmeside bunu gösteriyor.

935 görüntülenme
Sonraki Sayfa »