Cevaplar 27

Yükleniyor...

Kampüsteki yurtların ortamı güzel olmasına rağmen kontenjan bakımından giderek yetersiz bir hal alıyor diyebilirim. Bölüm kontenjanlarının artmasıyla birlikte yurt isteğinde bulunan öğrencilerin bir kısmı yurtlara yerleşemeyebiliyor ve dışarda kalıyor.

1,523 görüntülenme
1

Kampüs içinde hem kızlar hem erkekler için yurtlar mevcut. Fiyatları da gayet uygun. Kampüs içinde oldukları için ulaşım zaten çok kolay. Ben yurtlardan çok memnunum.

4,568 görüntülenme

Neredeyse herkes kendisi için uygun yurdu bulabilir,tek kişilik,dörk kişilik,ortak banyo,oda içinde banyo vs. ama ne yazık ki kontenjanlar herkes için yeterli değil. Şehir dışından gelen öğrenciler öncelikli ve çoğunlukla açıkta kalmıyorken İstanbul'da yaşayan öğrenciler saatlerce trafikte vakit kaybedebiliyor okula gelirken.

3,999 görüntülenme

Abimle evde kaldığım için bilgim yok ama duyduğum herkes memnun.

3,473 görüntülenme

Her Kampüsün içinde yurt var. En fazla 3 kişilikten suit odalara kadar istediğin her özellikte yurt bulabiliyorsun. İlk sene gelen öğrencilere öncelik tanındığı için açıkta kalan çok az oluyor. Onlarda sene içinde yerleştiriliyor. Tek kötü yanı yemek çıkmaması.

3,406 görüntülenme

İtü yurtlarında birçok öğrenci kalıyor ve memnun.

1,502 görüntülenme
Sonraki Sayfa »