İletişim Merkezi

İletişim Merkezi

8 soruya 10 cevap verildi.

Cevaplar 10

Filtrele:Sırala:

DenizBank İletişim Merkezi Ekibi çalışanları için nasıl eğitim ve gelişim fırsatları var? (1 Cevap)

Benim bankamla ilgili en çok gururlandığım şeylerden birisi, DenizBank’ta eğitimin ve gelişimin hiçbir şekilde sonunun olmamasıdır. Deniz Akademi’nin belirlediği eğitimlerle bilgilerimiz sürekli güncel kalıyor ve bankacılıkla ilgili yeni bilgiler öğrenebiliyoruz. Ayrıca cep telefonlarımızdan da mobil uygulama sayesinde 7/24 devam ettirebiliyoruz.

DenizBank İletişim Merkezi Ekibi'nde nasıl kariyer fırsatları var? (1 Cevap)

DenizBank İletişim Merkezi Ekibi'nde pek çok kariyer fırsatı var. İletişim Merkezi’nde Takım Lideri veya Supervizor olma imkanınız var. Eğer farklı kariyer hedefleriniz varsa şubelere Portföy Yöneticiliği için veya genel müdürlükteki farklı bölümlere talebinizi ileterek geçiş yapabiliyorsunuz.

DenizBank İletişim Merkezi'nde başvuru ve işe alım süreci nasıl ilerliyor? (1 Cevap)

Adaylar internet üzerinden başvurularını iletebiliyorlar. “Kariyer.DenizBank.com” üzerinden başvurularını ilettikten sonra adaylar bir sınava tabi tutuluyor. Bu sınavı başarıyla tamamlayanlar için kısa bir mülakat süreci oluyor. Bu mülakat sürecini de geçtikten sonra 2 aylık iş başı eğitimi ve 1 aylık teori eğitiminin ardından kariyerlerine DenizBank’ta devam edebiliyorlar.