Cevaplar 1

Filtrele:Sırala:

İK İşveren Markası ve Yetenek Yönetimi Yönetmeni ne iş yapar? İK İşveren Markası ve Yetenek Yönetimi Yönetmeni olarak görev ve sorumluluklarınız nelerdir? (1 Cevap)

İşveren Markası Ekibi olarak Denizbank’ın işveren algısınıyöneterek çalışan deneyimini iyileştirmeye çalışıyoruz. Çalışanlara yönelikçeşitli programlarımızla çalışanlarımızın gelişimlerini destekliyoruz.

Özellikle yeni mezun alımları yaptığımız için henüz nerede çalışmak istediğini bilmeyen arkadaşlarımıza burada ne yaptığımızı, buraya geldikten sonra nasıl bir deneyim yaşayacaklarını ve onları burada neler beklediğini anlatmamız çok önemli.

Yeni mezun ve potansiyel adaylarımız çoğunlukla sosyal medyada olduğu için sosyal medya da işimizin büyük bir parçası. Twitter, Facebook, Linkedin ve Instagram hesaplarımızı Denizbank İnsan Kaynakları Ekibi olarak yönetiyoruz. Burada Denizbank’ta ne gibi pozisyonlar olduğunu, buraya geldikten sonra adaylarımızı nasıl bir yolculuk beklediğini, çalışanlarımızın başarı hikayelerini ve projelerimizi anlatmayı hedefliyoruz.

Kişilerin Çalıştığı Şirketler

DenizBank

151 soru, 324 cevap.

Kişilerin Üniversiteleri

Kişilerin Bölümleri

Psikoloji Bölümü

33 soru, 60 cevap.