Cevaplar 7

Hayat Kimya
15 takipçi

Gerçek bir proje yapabileceğin program ve 2 aylık bir staj deneyimidir. Stajını ise Haziran – Ağustos ayları arasında haftanın 5 günü gerçekleştiriyorsun.

1,077 görüntülenme
2
Hayat Kimya
15 takipçi

Bu programa üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında okuyan öğrenciler başvurabiliyor.

928 görüntülenme
2
Hayat Kimya
15 takipçi

Hızlı tüketim sektörüne ilgi duyan, hem Türkiye hem de yurtdışındaki ekiplerle birlikte çalışarak farklı kültürlerle bir ortamda çalışmak isteyen ve güçlü markalarla birlikte değer katacak bir proje gerçekleştirmek isteyen adayları arıyoruz.

595 görüntülenme
Hayat Kimya
15 takipçi

Öncelikli olarak 28 Şubat 2019 tarihine kadar online başvuru tamamlanmak durumunda. Daha sonrasında ise değerlendirilen ve şartları sağlayan adaylara online İngilizce sınavının linkini yönlendiriyoruz. Başarılı olan adaylara daha sonrasında online Genel Yetenek sınavını tamamlamaları için bir link yönlendiriyoruz. Her 2 aşamadan başarılı bir şekilde geçen adayları vaka çalışmalarına davet ediyoruz ve olumlu değerlendirilenlerle teklif sürecine geçiyoruz. İlk iş gününde ise Hayat’a Merhaba oryantasyonuyla birlikte keyifle geçireceğimiz 2 aylık dönemi başlatıyoruz.

587 görüntülenme
Hayat Kimya
15 takipçi

Bu programın sürecinde birebir mülakatlar gerçekleştirilmiyor. Sadece grupça gerçekleştirdiğimiz vaka çalışmalarında değerlendirip süreci ilerletiyoruz. Vaka çalışması boyunca gözlemciler adayların hem yetkinliklerini hem de performansını canlı olarak gözlemleme şansına sahip oluyor.

403 görüntülenme