Cevaplar 3

Yükleniyor...
1,083 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Data Scientist unvanı çok havalı ama bunu hak etmek için meşakkatli bir yol izlemeniz gerekiyor. Öncesinde okuduğunuz bölümden ziyade analitik altyapınızın olup olmadığına, yoksa bunu güçlendirip güçlendiremeyeceğinize odaklanmalısınız. Bu alana adapte olabilmeniz için birkaç program bilmenizde yarar var. Veri Tabanı alanında R, Python, SQL olabilir. Biz Denizbank’ta Data Scientist’lar olarak R, Python, SQL, SPSS ve Power BI gibi programlar üzerine eğitimler alıyoruz ve bunları işimizde kullanmaya gayret gösteriyoruz.

762 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Veri Bilimci olmak istiyorsanız, dünün veya bugünün insanı değil, geleceğin insanı olmaya hazırlanmalısınız. Bunun için yeni bakış açıları kazanmaktan, kendinizi geliştirmekten korkmamalısınız. Denizbank bunun için gerçekten sığınılacak bir liman gibi çünkü Denizbank doğru takım arkadaşlarıyla sizden çok daha fazlasına sahip. Yetenekli kaptanlarla çalışabildiğiniz iyi bir Veri Bilimci olmanız için size her türlü desteği sunan ikinci bir aile gibi.

1,459 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Problemlerin nedenlerini ve detaylarını incelemeyi, bunlara çözümler getirerek sonuçlar üretmeyi seven bir insan olduğum için Data Science alanında çalışmayı tercih ettim.