Cevaplar 4

Yükleniyor...

Öncelikle GaziENT bizi gelecek hayata hazırlayan ve bir nevi iş yaşantısının simülasyonunu bize sunma imkanı veren bir topluluk. Organizayon yapabilme , ekip yönetebilme , kriz yönetimi , girişkenlik , topluluk önünde konuşma becerisi , koordinasyon yeteneği gibi bireysel özellikleri bize kazandırırken aynı zamanda özgüven , samimiyet , dürüstlük ve en önemlisi mükemmel arkadaşlık ilişkisi kazanmamıza büyük oranda katkı sağlıyor.

222 görüntülenme
Ahu Türker
Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu, Kariyer Günlerinden Sorumlu İdari Kurul Üyesi

Sene boyunca düzenlemiş olduğu etkinlikler ile bizi hem iş dünyasına hazırlıyor hem de insanlarla etkili iletişim kurabilmek, topluluk önünde konuşabilmek, sorumluluk alabilmek, lider olabilmek, insanlarla birlikte uyum içinde çalışabilmek, yenilikçi ve diğer fikirlere açık halde olmak gibi bir Endüstri Mühendisinde bulunması gereken bir çok özelliği sizin kazanmanıza destek oluyor. Resmi hayatın yanında ise sizin gibi güzel insanlarla çok güzel arkadaşlıklar sağlamanız için size bir çok fırsat sunuyor.

Emine İnal
Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu, Ar-Ge'den Sorumlu İdari Kurul Üyesi

Sorumluluk alma bilincinde olma, güzel tecrübeler biriktirme, yeni insanlarla tanışıp network'ümüzü genişletme, takım çalışması gibi birçok katkısı oluyor.

Yağız Efe Atik
Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu, Kariyer Günlerinden Sorumlu İdari Kurul Üyesi

Topluluğumuz bana başta sosyal becerilerimi ve iletişim yeteneklerimi geliştirmek olmak üzere pek çok alanda bir birikim kattı. Başlıca bunlardan bahsedecek olursak: iş hayatının küçük bir simülasyonu olan toplulukçuluk kültürü, şirketlerle ve iş insanlarıyla tanışma fırsatı, bireysel ve öğrenci olarak ufkumu genişletme ve mesleğimiz açısından oldukça önem taşıyan network geliştirme imkanı diyebilirim.