Cevaplar 6

Yükleniyor...

Öncelikle sınavlardan korkmayın ve boş zamanlarınızı çok iyi değerlendirin yüzün,koşun,bir hobi edinin,adamakıllı kulüpler bulun ilginizi çeken ve katılın.Tıp Fakültesi için özellikle önerim alışma döneminde yaşadığınız sıkıntıları üst dönemler sormaktan çekinmeyin,yanlış veya gereksiz adımlar atmanız zamanınızın kaybına ve boşa kürek çekmenize sebep olabilir.

6,850 görüntülenme

Hacettepe Üniversitesi özellikle tıp fakültesiyle ün yapmış bir üniversite. Bugün en iyi tıp fakültesi dendiği zaman akla gelen ilk isim Hacettepe Üniversitesi’dir. Bu sebeple sıralama yettiği sürece Hacettepe, kesinlikle tıp seçecekler için ilk seçim olmalıdır.

2,691 görüntülenme

Okulumdan mezun olduğumda birçok tıp mezunundan her anlamda önde olacağım.
Okulumda, hem pratik hem teorik yönden yoğun bir şekilde eğitim verilmekte – her ne kadar zaman zaman zorlasa da bizi-.
Tıpta uzmanlık sınavında da yüksek bir başarı oranına sahip.Gelecek konusunda tereddütlerim yok diyebilirim.

457 görüntülenme

Ben aslında hep mühendislik istemişimdir lise yıllarımda. Ama bilirsiniz genelde çocuklar üzerinde tıp seçmesi yönünde aile baskısı olur. Yani tamamen istemeyerek girdim ben tıp fakültesine. Ancak şimdi çok memnunum. Zorla girdim ama iyi ki zorlamışlar diyorum, çünkü hekim olduğumda insanların bana minnettar kaldıklarını görmek onların acılarını dindirmenin zevkini doyumunu yaşamak beni mutlu edecek bunu biliyorum.

8,645 görüntülenme
2