Cevaplar 12

Yükleniyor...
401 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Yurt dışında okumak benim için bir hayaldi. Türkiye’deyken ailemle yaşadığım için bir şeyleri kendi kendime halledebilecek durumda değildim. Oraya gidip tek başıma kaldığımda bir şeyleri tek başıma yapmak zorunda kaldım ve bu beni büyüttü. Aslında benim için esas üniversite orasıydı.

1,480 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Öncelikle okulumu gerçekten çok seviyorum ve kendime yaptığım en büyük yatırım olduğunu düşünüyorum. İstanbul Teknik Üniversitesi’ni ve The State University of New York’u ayrı ayrı değerlendireceğim. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde çok değerli profesörlerden ders alma imkanı buldum. Benim için en önemlisi buydu. Okulumun yurt dışında olması da adaptasyon süreci için yardımcı oldu. Hızlı ve kolay bir şekilde adapte olmayı öğrendim diyebilirim.

386 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bankacılık sektörü çok geniş ve çalışabilecekleri birçok alan var. Bu yüzden staj yapmalarını tavsiye ediyorum çünkü bu işin içine girmeden öğrenmek pek mümkün değil. Her işin olumlu olduğu kadar olumsuz yanları da var. Ben staj yaparken o işi değerlendirmelerini tavsiye ediyorum. Bunun dışında kesinlikle öğrenmeyi öğrenerek gelsinler çünkü burada öğretmen yok ve bir şekilde kendileri araştırıp bulmak zorundalar.

317 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Öncelikle çok güzel bir çalışma ortamımız var. İş stresli olsa da biz bu işi eğlenerek yapıyoruz. Dışarıdan bakıldığında çok ciddi bir ortam gibi düşünülebilir ancak içeri girdiğinizde kendinizi ailenizle birlikte gibi hissediyorsunuz.

173 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Üzerinde çalıştığımız projeleri teknolojiyle bağlantılı düşünmek gerekir. Şu anda müşterilerimize nasıl daha hızlı ve pratik fiyatlama yapabileceğimize bakıyoruz. Daha az telefonla görüşerek işi manuellikten kurtarmak, e-platformu geliştirmek ve daha hızlı fiyatlama sağlamak üzerine projelerde çalışıyoruz.