Cevaplar 3

Yükleniyor...
240 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Unilever'de kariyerim 9 sene önce Müşteri Geliştirme Departmanı’nda MT olarak başladı. Satış’ın çeşitli kollarında görev yaptım, şimdi de Unilever Food Solutions’ta Yetkinlik Geliştirme Müdürü olarak görev yapıyorum. Müşteri Geliştirme Departmanı’nın yanı sıra Pazarlama Departmanı’nın da gelişiminden sorumluyum.

145 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Müşteri Geliştirme tarafında başarılı olmak için iyi iletişim kurabilmenin yanı sıra analitik olmanız, işinizi severek ve tutkulu bir şekilde yapmanız gerekiyor.

223 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Capability Manager, daha iyi iş sonuçları ve ilgili kişilerin yetkinliklerinin gelişmesi için her türlü eğitim programlarını düzenler. Biz UFS Türkiye olarak sınıf içi eğitimlerden ziyade daha çok dış dünyaya odaklı dijital eğitimler planlıyoruz. Çalışanlara standart bir eğitim programı hazırlamıyoruz, her çalışanın gelişim fırsatına göre farklı programlar düzenliyoruz. Dijital Ekibimizi kendi konularında konferanslara yönlendiriyoruz. İş Geliştirme Müdürümüzü özel öğrenci statüsünde üniversitelerden master derslerine kayıt ettirebiliyoruz. Bunun dışında dijital ajandamız kapsamında iç eğitimlerimizi dijitale dönüştürüyoruz.