Cevaplar 9

Yükleniyor...

Yapacak hiçbir şey bulamadığınız için para biriktirebilirsiniz, arada bir Eskişehir'e gidebilirsiniz. İstanbul'a gidip geldiğinizde bunalıma girebilirsiniz Eymir Gölümüz var Göksu Parkı'nda da küçük bir su birikintisi var Gölbaşı'ndaki Mogan Gölü ve Mavi Göl de sizi teselli etmeye yardımcı olabilir.

323 görüntülenme

Ankara Üniversitesi'nin dönem dönem gezi, kamp tarzında etkinlikleri oluyor daha katılma fırsatım olmadı ama hem fiyat yönünden çok uygun oluyor hem de eğlenceli oluyormuş, 2.si de Tandoğan kampüsü boş vakitlerde takılmak için güzel bir yer. Onun haricinde konserleri de iyi oluyormuş bu yıl her ne kadar iptal edilse de.

375 görüntülenme

Aslında sınava hazırlanırken mühendislik alanında bir bölüm seçmeyi düşünüyordum fakat istediğim üniversite olmadığı için en ağır basan 2. bölüm diş hekimliğiydi. Diş hekimliği sağlık alanında en güzel bölümlerden biri diye düşünüyorum. Tıp okuyabilecek potansiyeli kendimde hiçbir zaman bulamadım fakat sağlık alanında insanlara faydalı olabilmeyi çok istiyordum. Bu yüzden tercihlerimde ilk sırayı diş hekimliğine verdim. İyi ki de diş hekimliğindeyim. Zaten bölümün çoğunluğunu kızlar oluşturuyor, nöbet derdi yok hele de kendi muaynehanemi açarsam benden güzeli olmaz :)

35,519 görüntülenme