DEÜ Endüstri Mühendisliği Topluluğu

8. Gelişim Platformu

Birçok konunun konuşulacağı bu etkinlikte her konu için bir profesyonel ağırlanıyor ve etkinliğe katılan herkese sınırsız bir bilgi alışverişi olanağı sunuluyor!

8. Gelişim Platformu nedir? (4 Cevap)

8. Gelişim Platformu daha önceki konferanslardan farklı olarak konu sınırlaması olmayan bir konferans etkinliğidir. Yeni dünyanın trendleri olan ne var ne yoksa konuşulacağı, profesyonel kişilerin konuşma yapacağı, sınırsız bir bilgi akışı sunan sınırlarını kaldırmış bir etkinliktir. 

8. Gelişim Platformu nedir? (4 Cevap)

Gelişim Platformu, Dokuz Eylül Üniversitesi EndüstriMühendisliği Topluluğu’nun her yıl üniversitelerin güz döneminde düzenlediğiiki gün boyunca, Türkiye’deki üniversite öğrencilerini iş dünyasının önde gelenisimleriyle buluşturan ve bu iki günde gerçekleşen seminerlerin yanı sıraçeşitli aktivitelerin, kişisel gelişim ve kariyer eğitimlerinin de yer aldığıbir organizasyondur.

8. Gelişim Platformu konuşmacıları kimlerdir? (3 Cevap)

Kozan Demircan

Umay Yılmaz

Selin Çetin

Minhaç Çelik 

Mehmet Yıldırım Özel

Erhan Ali Yılmaz

Sertaç Doğanay

Sinan Koç

Mehmet Nalça

Semih Gümüş 

Gülsün Mersin 

Erdem Sağlamer

Aykut Baskın 

8. Gelişim Platformu'nda beni neler bekliyor? (4 Cevap)

8. Gelişim Platformu bu sene kimsenin değinmediği konulara ışık tutarak farklı konularda da bilgi edinebileceğiniz ve sınırsız bilginin bulunduğu bir yolculuğa çıkabileceğiniz bir etkinliktir. Aynı zamanda fuaye alanında kahvenizi/çayınızı yudumlarken ikramlarımızı yiyerek arkadaşlarınız ile keyifli sohbetlere dalacağınız ve katılım gösteren konuşmacılarımız ile birebir iletişime geçebileceğiniz eğlenceli imkanlarda sunmakta. 

Etkinlik Bilgileri

İzmir

Son Başvuru Tarihi: 05.12.2018
Etkinlik Tarihi: 05.12.2018
Adres: DEÜ Mühendislik Fakültesi Dekanlık Konferans Salonu