Cevaplar 2

337 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ana hissedarımız Sberbank, 20’den fazla ülkede faaliyet gösteren bir bankadır. Dolayısıyla bu büyük yapıda çalışmanın uluslararası kariyer avantajları var. Denizbank’ın Almanya, Avusturya, Moskova ve Bahreyn’de de operasyonları var. İhtiyaçlar kapsamında çalışanlarımız yurt dışında çalışmaya da gidebiliyorlar.

800 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Burada eğitim ve gelişim hiç bitmiyor. Kendi gelişimine katkıda bulunmak isteyen, gelişimini önemseyen çalışanlarımız için çeşitli eğitim ve gelişim fırsatları var.

Bireysel ve mesleki gelişim konusunda çeşitli sınıf eğitimlerimiz oluyor. Deniz Akademi bu konuda gece gündüz çalışıyor. İsteyenler için öğle seminerlerimiz oluyor. Çalışanlarımız bu seminerlere öğle arasında katılıp çok farklı konular hakkında bilgi edinebiliyor. Bazen kitap yazarları gelerek söyleşi yapıyor. Gelişim kapsamında farklı seviyeler için gelişim programlarımız mevcut. Bölüm Müdürü ve Şube Müdürü unvanları yeni atanan çalışanlarımız için Yeni Kapılar Kulübü uygulamamız var.

Bunun dışında Denizbank, çalışanlara kurumsal MBA fırsatı da sunuyor. Şu anda Sabancı Üniversitesi’nde ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde MBA grubumuz mevcut. Hatta Sabancı Üniversitesi MBA’inde yer alan çalışanlarımız bu sene 1 haftalığına Colombia Üniversitesi’ne giderek orada da eğitim gördüler. Geçen sene de MIT’ye giden bir grubumuz olmuştu. Bunun yanı sıra uzaktan erişebileceğiniz çeşitli eğitimlerimiz de var. Deniz Akademi.com üzerinden bu eğitimlere ulaşabilirsiniz.

1