Cevaplar 2

1,699 görüntülenme
·
Transkripti Göster

DenizBank’ta bir Tarım Bankacısı,  ya ihtiyacımıza yönelik Tarım Bankacılığı Portföy Yöneticisi ya da bizim Satış Temsilcisi dediğimiz bölgelerimizde yer alan Satış Ekibimizin bir parçası olarak başlar. Portföy Yöneticileri şubelerimizde görev alarak portföyü yönetir, Satış Temsilcilerimiz ise Portföy Yöneticiliği öncesinde satış tecrübesini alabilmesi ve satışı deneyimleyebilmesi için müşterilerimize bölgelerde ve şubelerde hizmetlerimizi sunar. Portföy Yöneticisi’nin kariyeri iş kolundan bağımsız olarak hemen hemen aynıdır ama iyi bir Portföy Yöneticisi, o şubenin yöneticiliğini hayal eder. Bu süreçte genel müdürlük ekiplerinde, bölgelerde ve farklı ekiplerde görev alabilir, bu da empati kurabilmesini sağlar.

Bugün benim Satış Ekibimde çalışan bir arkadaşın Portföy Yöneticiliği tecrübesinin olması benim için çok önemli çünkü karşısındaki insanı anlayabilmesi, o koltuğa oturan insanın tecrübelerini bilip empati kurabilmesi, ona yardımcı olabilmesi gerekiyor. Bugün IQ diye konuştuğumuz konu artık EQ’ya kayıyor. EQ ise karşınızdakiyle empati kurabilmek, kendinizi karşınızdakinin yerine koyabilmek anlamına geliyor. Kariyer yolculuğu da buralardan geçiyor. Şube Yöneticiliği sonrasında Bölge Yöneticiliği, genel müdürlükte Bölüm Müdürlüğü, Grup Müdürlüğü, Bölge Satış Müdürlüğü gibi farklı birçok kariyer fırsatı var.


681 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Tarım Bankacılığı, bankacılık sektöründe yeni bir konsept. DenizBank’ta çok yeni değil ama farklı bir yapısı var. DenizBank Tarım Bankacılığı’nın 15 yıllık bir geçmişi olduğu için tamamıyla bir iş kolu. Bu anlamda DenizBank Tarım Bankacılığı’nın altında Satış Ekibi ve Pazarlama Ekibi var. Bizi sektörden ayrıştıran ve çiftçimizin yüzünü güldüren bir ürünümüz var. Pazarlama Ekibinin altında da o ürünü yöneten özel bir ekip var. Pazarlama Ekibi; pazarlama ihtiyaçlarımıza yönelik taleplerimizi takip eder, bize yeni ürün ve hizmetler sunar ve bizi farklılaştırır. Satış Ekibimiz ise bölgeleri, şubeleri ve portföy yöneticilerini koordine eder.

1