Cevaplar 2

958 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Burada eğitim ve gelişim hiç bitmiyor. Kendi gelişimine katkıda bulunmak isteyen, gelişimini önemseyen çalışanlarımız için çeşitli eğitim ve gelişim fırsatları var.

Bireysel ve mesleki gelişim konusunda çeşitli sınıf eğitimlerimiz oluyor. Deniz Akademi bu konuda gece gündüz çalışıyor. İsteyenler için öğle seminerlerimiz oluyor. Çalışanlarımız bu seminerlere öğle arasında katılıp çok farklı konular hakkında bilgi edinebiliyor. Bazen kitap yazarları gelerek söyleşi yapıyor. Gelişim kapsamında farklı seviyeler için gelişim programlarımız mevcut. Bölüm Müdürü ve Şube Müdürü unvanları yeni atanan çalışanlarımız için Yeni Kapılar Kulübü uygulamamız var.

Bunun dışında Denizbank, çalışanlara kurumsal MBA fırsatı da sunuyor. Şu anda Sabancı Üniversitesi’nde ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde MBA grubumuz mevcut. Hatta Sabancı Üniversitesi MBA’inde yer alan çalışanlarımız bu sene 1 haftalığına Colombia Üniversitesi’ne giderek orada da eğitim gördüler. Geçen sene de MIT’ye giden bir grubumuz olmuştu. Bunun yanı sıra uzaktan erişebileceğiniz çeşitli eğitimlerimiz de var. Deniz Akademi.com üzerinden bu eğitimlere ulaşabilirsiniz.

1
1,898 görüntülenme
·
Transkripti Göster

DenizBank’ta çok hızlı karar alınması motive ediyor. Bankacılık hayatında yıllar geçtikçe ve tecrübeniz arttıkça karar almanın ne kadar önemli olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyorsunuz çünkü karar almak demek, fırsat yakalamak demektir. Eğer o fırsatı ilk siz yakalarsanız rekabette de farklılaşırsınız. Dolayısıyla DenizBank’ta hızlı karar alabilmek, ortak aklın kullanılması ve bunları interaktif bir şekilde yapabilmemiz motive ediyor.