Cevaplar 4

1,708 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Denizbank’ta en çok yaz döneminde Deniz’in İncileri staj programımıza alım yapıyoruz. Bu program kapsamında Türkiye’nin her ilinde ve her şubede genç arkadaşlarımız staj yapma fırsatı buluyorlar. Bizim hedefimiz; mezun olduktan sonra ne yapacaklarına dair karar veremeyen öğrencilerin burada gözlem yapması, bankada neler olduğunu, kimlerin çalıştığını, işlerin nasıl yürüdüğünü gördükten sonra bilinçli bir şekilde karar vermesidir.

Zorunlu stajı olmayan fakat bankacılığı denemek isteyen ve Denizbank’ı merak eden adaylarımız için online staj programımız da mevcut. Bu programa başvuruları online olarak alıyoruz. Deniz aşırı programı kapsamında stajyerlerimiz online olarak bankayla ilgili bilgi edinebiliyorlar ve bazı departmanlarımıza projeleri için uzaktan erişim sağlayabiliyorlar.

Bunun dışında ticaret meslek lisesi son sınıf öğrencilerimiz için Eylül-Haziran arası devam eden Deniz’de İlk Adım adında bir lise staj programımız var. Bu program kapsamında genel müdürlük ve şubeler için haftada 3 gün çalıştırmak üzere genç lise arkadaşlarımızı alıyoruz.

Ayrıca kışın hem okumak hem de part-time çalışmak isteyen öğrencilerimiz için de Deniz’in İncileri Plus programımız bulunuyor. Bu program kapsamında da genç arkadaşlarımız genel müdürlükte çeşitli departmanlarda haftanın birkaç günü çalışabiliyor.