Cevaplar 2

Yükleniyor...
528 görüntülenme
·
Transkripti Göster

DenizBank’a bir arkadaşım vasıtasıyla 2008 yılının Eylül ayında Telefonda Satış Departmanı’nda Satış Temsilcisi olarak başladım. 3 buçuk yılın ardından Takım Lideri oldum. Şu anda da Supervizor olarak görevime devam ediyorum.

2
530 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Üniversiteden mezun olduğum yıl herkes gibi ben de kendi kariyer serüvenimin peşine düştüm ve DenizBank’la İşkur projesiyle karşılaştım. Bir gün bir telefon aldım ve sınava davet edildim. Keyifli ve başarılı bir mülakat sürecinin ardından da Kredi Kartları Portföy Satış Ekibi’nde görevime başladım. 3 aylık bir süreçte teknik ve uygulamalı eğitimler aldık. Bu eğitimler performansa dayalı eğitimlerdi ve iş teklifiyle nihayete erecekti. Bu da benim için heyecanlı bir bekleyişti.

Bizim kuşak ilk iş tecrübesinde biraz deneme-yanılma psikolojisiyle hareket edip meseleye yeterli derecede önem vermeyebiliyor. 3 aylık süreç nereye doğru evrilecek diye düşünürken şu anda karşınızda DenizBank’ın 3 yıllık personeli olarak bulunuyorum. Biraz tecrübe edinmek için attığım o imza meğerse sandığımdan da kıymetliymiş.