Cevaplar 9

Yükleniyor...

Çok sosyal olmak isteyen öğrenciler biraz sıkıntı çekebiliyor. Biraz da pahalı bir şehir .
Ayrıntılı bilgi için: http://goo.gl/K3PsB8

600 görüntülenme

Sosyallik normal öğrencinin istediği kadardır. Ama kafayı sosyallikle bozmuş arkadaşlar sıkıntı çekiyorlar. Ben fazla sosyalliğin iyi olmadığı düşüncesindeyim. Çünkü fazla sosyallik sizi okullardan ve derslerden alıkoyacaktır. Bu yüzden işinde iyi olmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir yerdir.
Büyük şehirlerde ki gibi trafik derdi yok. ulaşım çok çok rahat . benim en çok sevdiğim şey ise " yolda dümdüz yürüyebilmek". büyük şehirlerde karşıdan sürekli insanlar geldiği için düz yürünmüyor ve sürekli sağ-sol yapıp öyle yürünebiliyor. Ama karabükte elini kolunu sallaya sallaya yürüyebiliyorsunuz.
Yaz-Kış gelen turistler de ayrı eğlence kaynağı tabiki. eğer dilinizi geliştirmek istiyorsanız SAFRANBOLU'ya gelen turistlerle konuşabilirsiniz. Çekik gözlüsünden tutunda siyahi turistlere kadar dünyanın her yerinden turistler akın akın SAFRANBOLU'ya geliyor. Bu bence iyi birşey ...

Karabük şehrimiz küçük bir il olduğu için , çok kolay dostluklar edinebilirsiniz. Esnaflarla hemen kaynaşabilirsiniz. Çevrenizi çok genişeletebilirsiniz. Çevre genişliği de her anlamda iyidir.

Ayrıntılı bilgi için: http://goo.gl/K3PsB8

2,056 görüntülenme

Kesinlikle çok rahat diyebiliyorum. ama karabük'te herkes yapamayabilir. Küçük,sosyal imkanları kısıtlı , azıcıkta pahalı bir şehir. ama doğa ile iç içe , güvenli ve bana göre okumak için ideal bir şehir.

Ayrıntılı bilgi için: http://goo.gl/K3PsB8

2,136 görüntülenme

İngilizce hazırlığın her bölümde olması. Bu belki iyi birşey gibi görünebilir ama çoğu kişi pek istemiyor

Ayrıntılı bilgi için: http://goo.gl/K3PsB8

1,327 görüntülenme

Karabük üniversitesi kampüs olarak geniş bir alana yayılmıştır ve bu alan her sene git gide büyümektedir. Kampüs alanı da öğrencilerin olmazsa olmazıdır. Kampüste her yerde ahşap oturma alanları mevcuttur. Okulumuz önünden bir nehir geçmektedir ve bu nehire karşı oturup arkadaşlarınızla hoş sohbetler edebilirsiniz. Karabük üniversitenin ağaca ve ağaçlandırmaya verdiği önemi bilmeyen yoktur. Kampüste her yerde ağaçlar , çimenler , çiçekler hatta hayvanat bahçemiz dahi vardır. Doğa ile içiçe olan bu üniversite ders aralarında insanı gerçekten sakinleştiriyor :)
Rektörümüzden tutunda tüm öğretim üyelerimiz öğrenci tabanlıdırlar. Yani öğrencilerin istekleri doğrultusunda hareket etmeye çalışırlar. Ki bu durum öğrenciyi mutlu eder ve çalışmaya daha da teşvik eder .

Ayrıntılı bilgi için: http://goo.gl/K3PsB8

4,017 görüntülenme