Cevaplar 6

Yükleniyor...
266 görüntülenme
·
Transkripti Göster

BAT’de stajyer olarak ekibinizin tüm görev ve sorumlulukları, sizin de görev ve sorumluluklarınız olmaya başlıyor. Bu yüzden bahsettiğim tüm uygulamalar ve kurallar benim için de geçerli. BAT için en önemli şey, projelerin teslim tarihine uymamızdır. Bunu yaparken de şirket içerisinde sosyal bir ortam doğuyor. Ayrıca Türkiye ve Kuzey Afrika ofisinde çalıştığımız için sadece Türkiye’nin durumlarını değil, Türkiye’nin ve Kuzey Afrika’daki tüm ülkelerin durumlarına ayak uydurmamız gerekiyor. Benim ekibim diğer departmanlarla beraber çalıştığı için de sosyallik yönünden bir avantajı oluyor.

299 görüntülenme
·
Transkripti Göster

BAT’de Kurumsal Finans; Finansal Planlama ve Raporlama, Hazine ve Vergi, Tesisler ve Muhasebe olmak üzere dört ekipten oluşuyor. Ben Finansal Planlama ve Raporlama Ekibinin bir parçası olarak görev alıyorum. Genel olarak ekip, finansal veri analizi yaparak üst düzey yöneticilerle sürekli olarak temas halinde çalışıyor.Bunun yanında diğer departmanlardan aldığımız verilerle detaylı ve sağlam temelleri olan analizler yaparak hem üst düzey yöneticilere hem de şirket içindeki çalışanlara sunuyoruz. Buna ek olarak makro ekonomik değişimleri tahminlerimize ve gerçekleşen değerlere uyguluyoruz

110 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bunun yanında iş geliştirme ve yarışma sürecinde bireysel ve takım olarak değişik problemlerle karşılaştığımızda, bu problemlere nasıl reaksiyon vereceğimizi ve bunu nasıl en iyi şekilde yönetebileceğimizi öğrenmiş olduk.

128 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Belirleyecekleri sınırların dışında hedeflerini de çok iyi belirlemeleri gerekiyor. Bu hedefle doğrultusunda ciddi bir derinlikte ve hedefin büyüklüğünde bir araştırma yaparak güzel başarılar elde edebileceklerini düşünüyorum.

120 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ayrıyeten Battle of Minds’ı diğer yarışmalardan ayıran şey; tek bir alana odaklanmaktan ziyade, gerçek bir döngü içerisinde var olan tüm alanlara odaklanabilmenizdir. Bunun yanında biz böylesine büyük ve global çapta bir etkinlikte yer alma fırsatını da kaçırmak istemedik.