Cevaplar 2

Yükleniyor...
385 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Garanti Teknoloji'de 4 senedir çalışıyorum. Garanti’nin Garanti Filo, Garanti Emeklilik, Garanti Leasing gibi iştiraklerine hizmet veren ekipte mobil uygulamaları geliştiriyorum. Ben internet tarafına bakıyorum, burada web uygulamaları geliştiriyoruz ve en son teknolojileri kullanmaya çalışıyoruz. En son Garanti Emeklilik’e internet şubesi geliştirdik. Şu anda popüler olan ve Google tarafından geliştirilen Web Framework’lerinden Angular’ı kullanıyoruz. Daha iyi bir kod kalitesi elde edebilmek için neler yapabileceğimizi araştırıyoruz ve kodlarımızı buna göre yazıyoruz.

Yeni başladığımız Bu Fikir Garanti projesinde bir oylama ihtiyacı bulunuyordu. İzleyicilerin takımları oylaması için yapılan bir uygulama ve bu oylamaları gösterebileceğimiz bir web arayüzü ihtiyacı vardı, ben de bunun web arayüzünü yazdım.


2,994 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İkisi de çok popüler Framework’lerdir, ikisinin de güzel yanları vardır. Bir tanesi kesin çözüm olsaydı zaten herkes onu kullanırdı. Ben Angular’ı tercih ediyorum çünkü Angular tek başına bütün bir Framework ve ihtiyacınız olan her şeyle birlikte geliyor.

Siz bir tane ağaç ev yapmak istediğinizde React size bir çekiç, çivi ve küçük bir testere verir. Diğer tüm aletleri sizin bulmanız gerekir. Angular’da ise bütün bu aletler mevcut. Ben bunu daha çok seviyorum. Belki biraz daha kompleks olabilir ama bütün ihtiyaçlarınızı sadece Angular ile yönetebiliyorsunuz. React’ta birkaç sene önce çok popüler olan bir kütüphaneyi kullanıyordunuz ama artık o destek bırakıldığı için kullanamıyorsunuz. Angular’da böyle bir şey olmuyor, hepsi birlikte ilerliyor. Bu yüzden ben kurumsal uygulamalarda Angular’ı tercih ediyorum.