Cevaplar 40

Filtrele:Sırala:

Boğaziçi Talks'un hedef katılımcı kitlesini kimler oluşturuyor? Katılmak için ne yapmak gerekiyor? (1 Cevap)

Hedef kitlemiz 7’den 70’e herkes! Özellikle üniversite ve lise öğrencilerinden yoğun geri dönüş alıyoruz ve bilinçli bir neslin yetişiyor olması bizi çok mutlu ediyor. Etkinliğimize katılmak için katılım formunu doldurmak gerekiyor; forma “Başvur” butonundan veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Boğaziçi Talks'ta konuşmacılarınızı nasıl belirliyorsunuz? (1 Cevap)

Her etkinlik için bir tema seçiyoruz. Bu temanın, üzerinde konuşulabilir ve ilham verici olmasına dikkat ediyoruz. Temamızı seçtikten sonra, konuşmacılara biz ulaşıyoruz. Örneğin, bu dönemki etkinliğimizin teması “Eller” ve bu çerçevede kalarak elleri ile hayatını kazanan ve mucizeler yaratan insanları seçtik; doktor, aşçı, gitarist, makyaj artisti, modacı gibi.

Boğaziçi Talks nedir? (1 Cevap)

Boğaziçi Talks ilham verici fikirlerin, yenilikçi adımların, iyi hikayelerin duyulmasını amaçlayan konuşmalar dizisidir. Her etkinlik için bir tema belirleriz ve konuşmacılarımız bu tema etrafında konuşmalar yapar.

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji 101 dersinin zor yanları nelerdir? (1 Cevap)

Ezberlemeniz gereken birçok terim, kişi ve yöntem var. Onun dışında çok kapsamlı bir ders ve konuları çok fazla. Biraz zor bir ders ama insana inanılmaz şeyler kattığı da bir gerçek.