Cevaplar 41

Yükleniyor...

Bizim bölümümüz için Fen Edebiyat fakültesinde olmayan bölümler ile (İşletme vb.) yan dal yapma olanağımız var. Yan dal’ın belirli bir GPA üzerinde olup, o bölümün zorunlu derslerini alma gibi önkoşulları var. Akademik kariyer için ise yine yüksek bir GPA önemli bir koşul. Lisans’tan sonra Yüksek Lisans, Doktora ile Akademik kariyer yapmak mümkün. 

1

Hedef kitlemiz 7’den 70’e herkes! Özellikle üniversite ve lise öğrencilerinden yoğun geri dönüş alıyoruz ve bilinçli bir neslin yetişiyor olması bizi çok mutlu ediyor. Etkinliğimize katılmak için katılım formunu doldurmak gerekiyor; forma “Başvur” butonundan veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

1,390 görüntülenme
2

Her etkinlik için bir tema seçiyoruz. Bu temanın, üzerinde konuşulabilir ve ilham verici olmasına dikkat ediyoruz. Temamızı seçtikten sonra, konuşmacılara biz ulaşıyoruz. Örneğin, bu dönemki etkinliğimizin teması “Eller” ve bu çerçevede kalarak elleri ile hayatını kazanan ve mucizeler yaratan insanları seçtik; doktor, aşçı, gitarist, makyaj artisti, modacı gibi.

205 görüntülenme

Boğaziçi Talks ilham verici fikirlerin, yenilikçi adımların, iyi hikayelerin duyulmasını amaçlayan konuşmalar dizisidir. Her etkinlik için bir tema belirleriz ve konuşmacılarımız bu tema etrafında konuşmalar yapar.

246 görüntülenme