Cevaplar 8

Yükleniyor...

Okul, iş, ev, arkadaş ararken kendinize limit koymanıza gerek kalmaz. Her türlü ekosistemin en önemli oyuncularının yolu daima İstanbul'dan geçer. Herkesi görebilir, herkesle iletişime geçebilir, her türlü etkinliğe katılabilirsiniz. Neyi beğenmiyorsanız beğenmeyin, bir alternatifi mutlaka olacaktır.

238 görüntülenme
1

İstanbulda bir çok kongre sempozyum konferans gerceklesiyor onları takip açısından ve sektörün önde gelen tüm firmaları istanbulda yer alıyor. Staj ve is olanakları da daha fazla

107 görüntülenme

Çoğu zaman trafik çilesi, insan kalabalığı yaşam kalitesini düşürse de, 2 önemli avantajı var, bahsetmek gerekli:

Çoğu kurumsal firmanın Genel Merkezleri, Üretim Fabrikaları İstanbul'da veya çevresinde yer alıyor. Bu demek oluyor ki Üniversite eğitiminize devam ederken uzun dönemli staj yapabilir, mezun olmadan önce güzel bir deneyim elde edebilirsiniz.

Belki de en önemlisi, İstanbul dışında ki şehirleri "diğer" yapan, Network buluşmaları.İlgi duyduğunuz alanların, sektörlerin etkinliklerine katılarak, yeni insanlarla tanışıp kendinizi geliştirebilir ve kendinize yeni bir vizyon kazandırabilirsiniz.

233 görüntülenme

O kadar fazla avantajı var ki... Öncelikle İstanbul başlı başına bir metropol. Türkiye'nin değil dünyanın sayılı şehirlerinden... İstanbul'un staj imkanları çok fazla ayrıca şehir networkünüzü arttıracak yerlerle dolu. Üniversite öğrencisi olarak gecekondulardan gökdelenlere, bir şeyin en kötüsünden en iyisine hemen her şey yanıbaşınızda yaşanıyor. Sanatsal, kültürel aktiviteler, devlet tiyatroları,tuttuğunuz takımın maçları, konserler gibi sürekli bir aktivite içinde olmanız insanı çok hızlı geliştiriyor. 

129 görüntülenme

Istanbulda her turlu konferans,etkinlik,sempozyum vb.etkinlikler duzenlendigi icin ve imkanlar cok oldugu icin bir universitenin istanbulda olmasi her zaman bizim icin avantajdir.Ayrica rektor hocamin belirttigi gibi istanbul bir universitedir.

308 görüntülenme

Bir çok alanda kendini geliştirmek için Harika yer :)