Genç AKADEMİ

“Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla 2006 yılından bu yana düzenlenen ulusal öğrenci sempozyumu olan Genç AKADEMİ'ye seni de bekliyoruz!

Cevaplar 5

Alanında lider firmaların üst düzey yetkililerinin başarı ve başarısızlık hikayelerini dinleyerek ilham alabileceğin, farklı sektörler hakkında bilgi edinip günümüzün trendlerini takip edebileceğin, değerli kişisel gelişim uzmanlarından alacağın tüyolarla hayatına yön verebileceğin, birçok farklı şehirden ve üniversiteden yaşıtlarının fikirlerini öğrenerek bakış açısı kazanabileceğin ve sıkı dostluklar kurabileceğin, dopdolu bir hafta sonunu öğrenmenin yanı sıra eğlenerek de geçiririken bunca ders ve sınav arasında dinginleşebileceğin ve hayata karşı bakışını tazeleyebileceğin bu etkinlik gelişimine nasıl mı yardımcı olabilir? Sanırım artık biliyorsun. Hadi daha fazla beklemeden biletini al ve Genç AKADEMİ ile gelişim macerana hazırlan!

287 görüntülenme

Genç AKADEMİ belli bir tema etrafında ilerlemiyor. Dolayısıyla, sana birçok farklı konuda yeni fikirler aşılayacak 14 oturumumuz var. Bu oturumlarda bizlerle birlikte olacak olan üst düzey şirket yetkilileri, kişisel gelişim uzmanları ve eğitimciler bir yandan Endüstri 4.0, Otomosyon ve İnsansız Teknolojiler, Kişisel Marka Yönetimi, Büyük Veri ve Veri Madenciliği, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama gibi günümüzün trend konuları hakkında bize bilgi verip düşüncelerini dile getirirken diğer yandan da kendi hayat hikayelerini anlatarak bize ilham verecekler.

241 görüntülenme

Türkiye’nin birçok farklı üniversitesinden ve bölümünden gelen öğrencilerin bir araya geldiği bir platform olan Genç AKADEMİ’ye katılmak için belirli bir kısıtlama yok. Etkinliğin en önemli amaçlarından biri de farklı öğrenci kitlelerini bir araya getirmek ve olabildiğince çok öğrencinin hayatına dokunmaktır. Bu sebeple Genç AKADEMİ’ye her üniversite, her bölüm ve her sınıftan öğrenci, herhangi bir ön eleme sürecinden geçmeden katılabilir. 

178 görüntülenme

Genç AKADEMİ Türkiye'nin bir öğrenci kulübü tarafından düzenlenen en geniş katılımlı öğrenci sempozyumu olma özelliğini taşımaktadır. “Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla düzenlenen Genç AKADEMİ, her geçen yıl çeşitliliği artan üniversite ve şehirlerden öğrencileri Ankara'da bir araya getirmektedir. Bu sebeple Genç AKADEMİ sana paha biçilemez bir networking imkanı vaat ediyor! Ayrıca böyle uygun bir fiyatla maksimum katkıyı sağlayabilecek bir etkinlik oluşunu da söylemeden geçemeyiz.

Resmi olarak etkinlik gününe kadar bilet almak mümkün olsa da son iki yıldır etkinlik tarihinden önce biletlerin tükendiği Genç AKADEMİ'de yerini almak için elini çabuk tutmanı tavsiye ederiz! Her yıl Genç AKADEMİ'nin biletlerinin satışa çıktığı tarihi Instagram'da @orbilkent hesabından ve tabii ki www.genc-akademi.com'dan öğrenebilirsin!

186 görüntülenme